Převod wordpress webu na jinou domenu

Vyřešeno942 zhlédnutíDomény
0

Dobrý den,

chci se zeptat zdali je možné převést web na jinou domenu?

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 31. 3. 2022
0

Dobrý den, ano, je to možné. Předpokládám, že tuto změnu chcete provést v rámci webhostingu No Limit u Wedosu a že máte u Wedosu obě domény i webhosting. Pokud ne, napište do odpovědi, kde konkrétně máte jakou službu a jaké služby využíváte, aby bylo možné vypsat návod přímo pro Vás. Pokud je vše u Wedosu, postupujte takto:

1) přidejte jinou doménu k Vašemu webhostingu jako alias – provedení může nějakou chvíli trvat

2) nasměrujte jinou doménu na webhosting – provedení bude nějakou chvíli trvat

3) změnte bázovou adresu Vašeho webu na jinou adresu – změna se projeví ihned

4) proveďte potřebné úpravy na FTP. Pokud máte wordpress v adresáři /www/domains/prvnidomena.cz , přejmenujte adresář prvnidomena.cz na druhadomena.cz . Pokud máte obsah WordPressu v adresáři www, nic dělat nemusíte. – změna se projeví ihned.

Pokud budou jakékoliv problémy nebo Vám něco nebude jasné, napište nám sem Váš problém.

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 31. 3. 2022