Problém s .htaccess

Vyřešeno739 zhlédnutíWebhosting
0

Snažila jsem se nastavit v .htaccess přesměrovávání http a https dle vašeho návodu. A něco jsem udělala špatně, neuvědomuji si co a spadl mi celý web. Prosím o radu. Doména vlknacestach.cz

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď

Moje opravy dopadly tak, ze jsem v souboru smazala vse mezi # BEGIN a # END nalezici pluginu Really Simple SSL. Bohuzel ruka byla rychlejsi nez hlava, nezkopirovala jsem si to nikde bokem. Napadlo me smazat tento plugin z adresare Pluginu v PHP, ale mam strach na cokoliv sahnout, at to jeste nezhorsim.

0
RM130195 39.56K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Problém byl v tom, že WordPress neměl v URL nastavenou subdoménu www, tedy po přesměrování byl na špatné URL. Přidal jsem subdoménu www a nastavil jsem .htaccess pravidla pro přesměrování na tuto URL. Nyní by to mělo být v pořádku, prosím o kontrolu.

Role: Podpora Web: https://wedos.cz Vizitka: Produktový manažer (WEDOS WebSite, WEDOS OnLine).
Vybral nejlepší odpověď
1
MN270053 3.64K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

doporučuji obnovit .htaccess a provést přesměrování na https znovu.

Jak obnovím výchozí htaccess

Role: Podpora
Změnil status na publikováno
0

vyřešeno, díky. Teď ještě se poprat s tím přesměrováním.

Role: Zákazník
publikoval nový komentář

Dobrý den,
Pro úplné přesměrování všech požadavků na zabezpečenou variantu doporučujeme ještě přidat do .htaccess souboru webu pravidla pro přesměrování. Nijak je neupravujte, měla by fungovat všeobecně.

RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTPS} off
RewriteRule (.*) https://%{SERVER_NAME}/$1 [R=301]
Header set Content-Security-Policy „upgrade-insecure-requests;“

0

Nastaveno díky moc.

A když vás tady mám. Mám problém i s přesměrováním na www. Web se mi na https://vlknacestach.cz zobrazí správně …. na odkaze https://www.vlknacestach.cz ale už je problém, např.úplně chybí menu…. chyby jsou jen na mobilních zařízeních, v PC se zobrazují správně. Googlím to od včerejška a zatím jsem nepřišla na to, kde by mohla být chyba.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0
LB285258 9.42K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

Web https://www.vlknacestach.cz/ se mi zobrazuje bez problémů. Přetrvává problém?

Edited answer
0

Ano, problém trvá. Web https://www.vlknacestach.cz/ se zobrazuje správně na počítačích, ale v mobilních zařízeních ne. Zkoušela jsem ios i android, i různé prohlížeče. ……….. web https://vlknacestach.cz/ se zobrazuje správně na všech zařízeních

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0

Aktuálně je problémem ovlivněna celá verze s předponou www , tzn. web se zobrazuje špatně na všech zařízeních. Zůstávají na ní pozůstatky smazaných pluginů. Zkontrolovala jsem všechno možné a vážně si nevím rady. Verze webu bez www funguje bez problémů. Opravdu zoufale prosím o pomoc.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno

Kategorie