Problém s nastavením serveru WP

Vyřešeno103 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den, nainstaloval jsem wordpress a nastavil hosting, vše funguje. Nicméně jsem předpokládal že po instalaci bude vše již připravené k instalaci šablony avšak není tomu tak. Tento obsah je trochu obsáhlejší ale jak mám vyřešit tyto problémy? Máte nějaké rady jak to vyřešit? Předem díky moc. (Jsem úplný laik)

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
MV270050 36.06K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

zjistěte si požadavky šablony a zkontrolujte, zda je webhosting splňuje https://www.wedos.cz/webhosting/extra

Některé hodnoty lze zvýšit přechodem na Extra,  některé i přímo v administraci dle https://kb.wedos.com/cs/webhosting/nastaveni/webhosting-konfigurace-php/

Pokud nějaký limit uveden není, tak jej nelze změnit. 

Role: Podpora
Vybral nejlepší odpověď
0

Ok díky za odpověď, je to pěkně vyčůrané. Nicmén jsem nikde nenašel hodnotu MAX INPUT TIME zvedne se mi hodnota při koupi extraNoLimit? Či co s tím? Šablona vše podporuje

Role: Zákazník
publikoval nový komentář

Dobrý den,
nevím co by na tom mělo být ,, vyčůrané“ , s vyšší verzí hostingu máte k dispozici i více prostředků ( tedy se Vám zvednou určité php pamatery) a jelikož se jedná o sdílený webhosting, tak ne všechny parametry lze měnit ( pokud byste chtěl měnit libovolně parametry, musíte mít vlastní VPS).

U NoLimit i Extra hostingu je max_input_time 30 a tuto hodnotu nelze měnit.

Omlouvám se, máte pravdu. Měl jsem si přečíst co danný tarif nabízí. Je to tam vidět hned na první stránce. Děkuji moc za vysvětlení a ochotu. Hezký den.