Problém s WebSite

Vyřešeno311 zhlédnutíWebSite
0

Dobrý den,
obracím se opět na Vás kvůli několika problémům. Jeden se týká faviconu, kvůli kterému jsem Vás už kontaktovala – postup, který jste mi navrhli nefungoval.

Současně se objevil nový problém – před pár dny jsem předělala úvodní (index) stranu, stranu „léčení“ a „kontakty“. Přestože jsem vše uložila, naprosto žádná změna se v prohlížení stránek neprojevila, i když na ně najedu z jiného prohlížeče a jiného účtu. Jak je to prosím možné???

Upřímně musím říct, že s celou službou Website jsem velmi nespokojená, pořád je nějaký problém, který se musí řešit. V minulosti jich byla spousta, pak jsme to vzdala a stránky několik měsíců vůbec nepoužívala. Odpovědi od Vás taktéž trvají dlouho a celý proces je jeden velký bolehlav místo „jednoduchého Drag & Drop editoru, který vám umožní si vytvořit hezké a moderní stránky během několika minut.“

Opravdu bych velmi ocenila, kdybyste se na veškeré nedostatky podívali a odstranili je a já konečně po měsících (ne několika minutách) mohla stránky plnohodnotně používat.

Děkuji,
H

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 6. 9. 2022
0
45.94K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

obojí by mohlo být způsobeno cachováním v prohlížeči. To je běžná funkce pro zrychlení stránek. Prohlížeče si ukládají obsah (třeba faviconu nebo cachované stránky) a nemusejí tak znovu načítat data přes internet. Zkuste prosím stránku aktualizovat pomocí Ctrl + R, nebo ji zobrazit v anonymním režimu prohlížeče. Přirozeně cache zmizí po několika dnech. Vaši noví návštěvníci uvidí rovnou aktualizovanou verzi stránek.

Nyní na webu vidím nastavenou faviconu, a ohledně textu nevím přesně, jaké změny se odehrály. Prosím zkuste stránku aktualizovat pomocí CTRL + F5 a dejte mi vědět, zda to pomohlo. Toto cachování prosím považujte za technologii, která běžně pomáhá při budování uživatelského zážitku z vašich stránek, pouze při vývoji může být trochu matoucí.

Role: Podpora Web: https://wedos.cz Vizitka: Produktový manažer.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 6. 9. 2022
Prohlížíte 1 ze 1 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.