problém se stahováním / přehráváním mp4 souborů na biorezonance.org

Vyřešeno465 zhlédnutíWebhostingmp4 video
0

Dobrý den,

na webu biorezonance.org. máme výuková videa pro terapeuty. Tato videa v posledních dnech nejdou přehrávat, nebo posouvat. Posun při přehrávání trvá velmi dlouho.

např:

https://www.biorezonance.org/seminare/webinare/zoom-20-06-16-zaklady-pavla-k/?part=1&go=1

Zde jsou s videem problémy. Proto jsem ho uploadoval na alternativní adresu (náš jiný hosting u Wedosu – stejné soubory i skript):

https://www.osbt.cz/video/webinare/zoom-20-06-16-zaklady-pavla-k/?part=1

zde video funguje bez problému. Vzhledem, že na jednom hostingu to funguje správně a na druhém ne, domnívám se, že je problém někde na serveru, kde je hosting biorezonance.org.

Jak je možno problém vyřešit?

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 9. 2. 2023
0
96.04K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

na výkon webhostingu má vliv množství faktorů, mimo jiné provoz jak daného webu, tak serveru, na kterém se webhosting nachází (protože jde o sdílený webhosting). Server, kde běží hosting biorezonance.org, žádné chyby momentálně nehlásí. Před několika dny technik přesunul hosting na přísnější ochranu z důvodu vysoké zátěže. Požádám o prověření, zda by právě to mohlo mít za následek problémy s videem, ale bohužel Vám nedokážu říct, jak dlouho bude šetření trvat.

Zatím bych doporučil zkusit navýšit výkon webhostingu nastavením tarifu Extra. Máte 7 dní na vyzkoušení, jestli Vám navýšení výkonu pomůže, nebo ne – pokud tarif do té doby zrušíte, systém stornuje doplatkovou fakturu.

Role: Podpora Web: https://kb.wedos.com Vizitka: WEDOS Specialista na Znalostní bázi
MB313456 Odpověděl na otázku 23. 1. 2023
Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.