Problémy s přihlašováním uživatelů

Vyřešeno219 zhlédnutíRedakční systémy
0

Dobrý den, mám opakovaně problém na obou svých doménách – klarapirklova.cz a ucimejazyky.online. Uživatelé, kteří mají v redakčním systému WordPress vytvořené uživatelské účty a snaží se přihlásit ke svému účtu opakovaně hlásí, že se dostávají do jakési přihlašovací smyčky. Vyplní své přihlašovací údaje, kliknou na přihlásit se a opětovně je to odkáže na přihlašovací formulář. Probém se obvykle vyřeší po promazání cache v jejich prohlížeči a několikerém obnovení stránky pomocí CTRL + F5. Na každé z domén používám trochu jiné plug-iny (na jedném plug-in Simpleshop, na druhé plug-in LearnDash), přitom na obou se problémy objevují obdobně a v obdobné frekvenci. Zdá se tedy, že se jedná o cachovací problém na úrovni web hostingu či DNS serverů. Vede má úvaha správně? Jak to lze řešit? Děkuji! Klára P

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
JŠ255861 40.35K - WEDOS Internet, a.s. 1 Komentář

Dobrý den,

DNS i cache serveru bych na příčinu neodhadoval. Nemáte na webech něco stejného? Plugin na úpravu přihlášení, plugin pro nastavené SSL či něco jiného?

Role: Podpora Web: https://stackoverflow.com/ Vizitka: Roses are Red, Violets are Blue Unexpected '{' on line 32.
Vybral nejlepší odpověď

Vlákno nyní uzavírám z důvodu neaktivity. V případě potřeby založte nový dotaz nebo nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře.