Propojení domény s hostingem

Vyřešeno375 zhlédnutíWebhosting
0

Hezký den,

máme webhosting whitelabelsnacks.com a doménu whitelabelsnacks.com, ale když zadáme whitelabelsnacks.com, ukáže se chyba DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN. Díval jsem se do nastavení DNS a vypadá to, že je vše nastaveno správně.

Můžete se na to prosím podívat?

Děkuji

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 17. 2. 2023
0
99.15K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

pokud to jde, založte danou schránku email.cz a potom postupujte podle návodu na správu doménových kontaktů: autorizační heslo kontaktu přijde do dané schránky, jeho pomocí e-mail změníte a pak budete moct vyžádat znovuzaslání e-mailu pro ověření.

Pokud schránku @email.cz založit nemůžete, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře. Uveďte doménu, e-mail u ní uvedený, e-mail, který potřebujete nastavit a informaci, že schránku u email.cz nelze založit. Žádosti vyřizuje autorizační oddělení zpravidla během 1 pracovního dne. S kolegy pak rovnou domluvíte i případné znovuzaslání ověřovacího e-mailu.

Role: Podpora Web: https://kb.wedos.com Vizitka: WEDOS Specialista na Znalostní bázi
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 17. 2. 2023
0
9.49K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

nebyl potvrzen email pro majitele domény. Email jsem Vám nyní nechal znovu zaslat. Jakmile bude email potvrzen, dojde k  ověření majitele a nastavení DNS serverů. Poté proběhne propsání DNS záznamů do DNS.

Role: Podpora Vizitka: Pracovník zákaznické podpory
TP325954 Odpověděl na otázku 2. 2. 2023
0

Hezký den,

bohužel při registraci domény došlo k překlepu a místo e-mailu ***@gmail.com jsme vložili ***@email.cz. Jakým způsobem tento e-mail změnit?

Děkuji

Role: Zákazník
MB313456 Změnil status na publikováno 2. 2. 2023