Propojení domény s hostingem

Vyřešeno340 zhlédnutíDNS
0

Dobrý den, potřeboval bych propojit doménu partnershipconference2023.com s hostingem partnershipconferenece2023.com a nedaří se mi to – nastavil jsem alias, DNS, certifikát, ale pořád to nefunguje.

Potřebuju napsat do prohlížeče partnershipconference2023.com a dostat se na web partnershipconferenEce2023.com (udělal jsme chybu v názvu domény, proto jsem koupili novou doménu a potřebuju to opravit).

Díky moc za radu, J. Navrátil

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 13. 3. 2023
0

Dobrý den,

u mě obě adresy směřují na stejný obsah. Předpokládám tedy, že chcete zobrazovat obsah na správném názvu a chybný název domény přesměrovat na správný název. Nejjednodušší řešení je přesměrovat doménu s chybným názvem podle tohoto návodu. Problém je v tom, že tohle přesměrování neumí přesměrovávat z verze webu na https, takže kdyby někdo do prohlížeče zadal adresu s https, nepřesměruje ho to. Proto je tu pak ještě jeden návod, který by měl fungovat i v těchto případech.

U WordPressu nezapomeňte zkontrolovat, že máte bázovou URL adresu se správným názvem, případně název změňte dle tohoto návodu.

V administraci Wedosu ověřte, že máte webhosting se správným názvem. Pokud ne, přejmenujte webhosting.

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 13. 3. 2023
Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.