Registrace Domény

Vyřešeno291 zhlédnutíDomény
0

Dobrý den,

pokouším se projít registračním procesem a zaregistrovat doménu, ale vždy při snaze přejít na další krok mě to vrátí na první stránku. Někdy ze druhého kroku, někdy až ze čtvrtého. Zkoušel jsem proces provést z různých zařízení s VPN i bez (jsem teď v Kolumbii), vždy neúspěšně. Zároveň mě systém evidentně opakovaně odhlašuje ze zákaznického účtu.

Prosím o radu, jak doménu co nejrychleji zaregistrovat.

S pozdravem,

Štěpán K

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 11. 1. 2023
0

Dobrý den, pokud máte tyto problémy a chcete doménu zaregistrovat co nejrychleji, zkuste kontaktovat podporu přes chat, reagují tam mnohem rychleji než tady na helpu a jsou k dispozici 24/7.

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 11. 1. 2023