registrace domény

Vyřešeno444 zhlédnutíDomény
0

jak muzu jednoduse registrovat doménu z prohlášeného účtu? nic zde nevídím menu je neprehledné, kontkaty nemáte

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MN270053 Vybral nejlepší odpověď 29. 7. 2020
0

Dobrý den, nevím, na jakou stránku se po přihlášení díváte, ale odkaz na registraci nové domény je přímo na úvodní stránce po přihlášení – https://client.wedos.com/home/

. Případně je pak stejný odkaz k nalezení i po kliknutí na „domény“ v horním menu, kde se po rozkliknutí nachází v levém menu. Další možnost je navštívit web https://www.wedos.cz/, kde v horním menu kliknete na „domény“ a po rozkliknutí si můžete doménu zaregistrovat.

Všechny stránky ve finále vedou na stejný odkaz https://order.wedos.cz/cs/domain/order.html?step=1 , který už sem posílali v předchozí odpovědi. Nemělo by tak být možné narazit na jinou stránku s jinou nabídkou..

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
MN270053 Vybral nejlepší odpověď 29. 7. 2020
0

Otázka je položená dost nesrozumitelně, ale registraci domény lze provést zde:

https://order.wedos.cz/cs/domain/order.html?step=1

Role: Zákazník
PK265670 Změnil status na publikováno 28. 7. 2020