Rozhozené formátování CSS – jen na WEDOS. V čem je rozdíl?

Vyřešeno335 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

dělám stránky v XAMPP (apache) doma na localhost. Formátování funguje bezproblémů. Nahrál jsem to jen tak na zkoušku na wedos a nefunguje to. Nahrál jsem to tedy úplně stejně na konkurenční hosting (myslim pipni to je) a tam to funguje jako doma na localhost. V čem by mohl být rozdíl?
Wedos: http://refoto.eu

Jiný webhosting: http://www.hostinecunovotnu.cz/test/index.php

Nikde jsem nic nenašel, v čem může být rozdíl, na druhém webhostingu funguje normálně i podstránka Nahrát fotografii.

Zkusím dál hledat problém, děkuji za případnou odpověď.

Petr Hejtmánek

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den,

zkusil jsem soubor http://www.refoto.eu/css/style.css nahradit souborem http://www.hostinecunovotnu.cz/test/css/style.css a web není rozházený (resp. vypadá úplně stejně jakona jiném webhostingu). Chyba je s největší pravděpodobností způsobena rozdílným souborem .css. Zkuste soubor .css u Wedosu přehrát tím, který je u jiného hostingu a stránku refreshněte přes Ctrl+F5 (promaže se cache), případně zakažte mezipaměť v nabídce „Prozkoumat prvek“.

Role: Zákazník+ Web: http://www.nahodnytext.eu Vizitka: Doporučuji se podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
Vybral nejlepší odpověď
2

Obsah souboru style.css je v odkazech rozdílný.

Je opravdu nahrán na hosting pokaždé stejný soubor?

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0

Bohužel úplně stejné je nyní 100% vše, znovu jsem to smazal a nahrál, i velikosti souborů jsou stejné. V nejhoším budu stránku znovu stavět online na WEDOSu a tak zjistím, kdy nastane problém. Základní struktura jede. Možná nedovolujete nějakou chybu, kterou tam mám skrytou a druhý hosting ji odpouští. Nevím. Zatím se mi to nestalo, ale na Wedosu píšu stránky poprvé.

Role: Zákazník
publikoval nový komentář

Dobrý den, jak jsem psal níže, zkuste stránku refreshnout přes Ctrl+F5, pravděpodobně máte ve svém prohlížeči cache starší verze webu. V tuto chvíli mám obě stránky v podstatě identické (jediný rozdíl je mezera o velikosti jednoho řádku v horní části webu – pravděpodobně způsobeno rozdílným webhostingem).

0

Děkuji už to funguje, asi nejaká má chyba, možná s tou cache, přesně jsem to nepochopil. Hlavně že to jede. Děkuji za ochotu. P.H.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno

Kategorie