Rychlost a optimalizace webu – WORDPRESS

Vyřešeno377 zhlédnutíWebhostingaliasy optimalizace stránek rychlost webu
0

Dobrý den,

mám u vás hosting sportovni-pohary-4j.cz a 4jsport.cz, na hostingu sportovni-pohary-4j.cz nám běží projekt https://www.vegfit.cz/ jako alias. Chtěl jsem se zeptat jestli to, že se jedná o alias má negativní vliv na načítání stránek? Provedl jsem pár testů a při zapnutí dvou pluginů: WP Super Cache + PhastPress (je doporučeno z hlediska optimalizace rychlosti používat spolu) se mi rychlost načítání pohybuje od 2,7s do 2,9s dle testů na PINGDOM.com z toho 2,23s je rezervováno jako WAIT TIME, mohu se zeptat co dělat s tímto faktorem WAIT TIME?

Momentálně mám dle diagnostiky 102 requestů, což je velmi vysoké číslo a budu se snažit ho co nejvíce zmenšit na ideálních 50-60, vím že toto vysoké číslo může taky negativně ovlivnit již zmiňovaný WAIT TIME. Vás tedy prosím o radu, jak co nejefektivněji postupovat abych snížil načítání stránek jinými vlivy například nastavením něčeho u vás na webhostigu popřípadě jinou optimalizací, kterou byste doporučili a máte s ní nejlepší výsledky pro webové stránky stavěné na platformě WordPress (Woocommerce) – stránky jsou stavěny pomocí builderu ELEMENTOR PRO. Dále běží pluginy: AJAX Search for WooCommerce (Premium), Elements KITE LITE, JetSmartFilters, PhastPress, Qty Increment Buttons for WooCommerce, Simple Custom CSS and JS, Toret Zásilkovna, UpdraftPlus – Backup/Restore, WooCommerce Inteligentní COD, WooCommerce Shipping & Tax, WooCommerce Variations Table, WP Super Cache, Elementor, Elementor PRO, Facebook for WooCommerce, Loco Translate, Mailchimp for WooCommerce.

Odkaz na page speedtest: https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/?hl=cs&url=https%3A%2F%2Fwww.vegfit.cz%2F&tab=desktop

S pozdravem,

Ing. Jiří Lukáš

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
JŠ255861 33.58K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

pokud na webhostingu jiný web neběží tak by to mělo být v pořádku a migrace Vám již nepomůže. Zde tedy již zbývá nejspíše pouze vyzkoušet WMS, kde máte vyšší parametry než na sdíleném webhostingu.

Role: Podpora Vizitka: Roses are Red, Violets are Blue Unexpected '{' on line 32.
Odpověděl na otázku
Prohlížíte 1 ze 3 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie