rychlost stránek

Vyřešeno2.09K zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

rychlost načtení mých stránek kolísá podle vybraného testu i lokace mezi 12 až 45 sekundami! Naprosto tragické a katastrofální. Problém bývá dost často i first byte, odezva serveru kolem 15 sekund. Prošel jsem už vše možné a nevím, kde najít a jak opravit chybu. Může mi někdo pomoci?

Děkuji

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
10.60K - WEDOS Internet, a.s. 6 Comments

Dobrý den,

podívejte se na výsledek tohoto testu , načítá se tam spousty javascriptu.

Role: Podpora
Vybral nejlepší odpověď

já jsem výsledek těch testů viděl mnohokrát. Je s podivem, že aniž by se na stránkách cokoliv změnilo, doba kolísá od 8 sekund až ke 40 sekundám. Pod větou „načítá se tam spousty javascriptu“ bohužel jako laik také netuším, jak mi to pomůže problém vyřešit. Navíc, odezva First byte – klidně 10 až 12 sekund dle mého neodborného názoru není o načítání , ale o odezvě serveru na požadavek…..

Navíc 3 testy za sebou, první doba načtení cca 16 sekund, druhý test 3,5 sekundy, třetí 24 sekund ?? to je rozdíl skoro už řádu, jestli to je 3,5 sekundy nebo 24 sekund….je k tomu nějaké logické vysvětlení?

z testu přímo vwordpressu: Web nemohl dokončit požadavek zpětné smyčky
Výkon
Požadavky zpětné smyčky slouží ke spouštění naplánovaných událostí a jsou také používány vestavěnými editory pro ověření stability kódu šablon a pluginů.

Požadavek zpětné smyčky na váš web selhal, funkce, které na ně spoléhají, momentálně nefungují očekávaným způsobem.
Error: cURL error 28: Operation timed out after 10001 milliseconds with 0 out of -1 bytes received (http_request_failed)

V REST APi došlo k chybě
Výkon
REST API je jeden ze způsobů, jak WordPress a další aplikace komunikují se serverem. Jedním z příkladů je obrazovka editoru, která se o toto API opírá při zobrazování a ukládání příspěvků a stránek.

REST API požadavek selhal z důvodu chyby.
Error: cURL error 28: Operation timed out after 10001 milliseconds with 0 out of -1 bytes received (http_request_failed)

Dobrý den,

Po provedení pár testů –

https://www.webpagetest.org/result/201230_DiMY_fe4b0cdf6e3e757c895c26b567616c9a/

a

https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/?hl=cs&url=httpsmirror-phone-aa.eu

Se vše jeví v pořádku, FB hodnoty jsou naprosto v normálu a na straně serveru jsou hodnoty též v pořádku. V testu od Googlu jsou i uvedeny možnosti optimalizace a jejich vysvětlení, tedy doporučuji si projít to.

0
10.60K - WEDOS Internet, a.s. 1 Komentář

Dobrý den,

o jakou doménu se prosím jedná?

Role: Podpora
publikoval nový komentář

Kategorie