Síť webů ve WordPress

Vyřešeno593 zhlédnutíRedakční systémy
0

Dobré odpoledne,

mám na své doméně mkhs.cz zprovozněný wordpress a chtěla bych mít k dispozici ve wordpressu síť webů – některé na subdoméně, některé na další doméně, kterou mám koupenou.

Podařilo se mi ve WordPressu povolit síť webů, takže mám relevantní nabídku alespoň k dispozici, ale i když na dalším webu, který ve wordpressu založím, zkouším vytvořit další stránky, nejde to. Wodrpress při ukládání hlásí chybovou hlášku: Aktualizace selhala. Odpověď není platná odpověď ve formátu JSON.

A při snaze stránku zobrazit se mi zobrazí pouze informace, že webhosting je aktivní.

Jak mohu zprovoznit síť webů ve wordpress tak, abych si mohla nastavit adresu před další doménu, kterou vlastním, nebo jako subdoménu této domény?

Děkuji.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Tak to bohužel nepomohlo zcela.

Shrňme si to tedy.

  1. Mám doménu, na té je nainstalován wordpress a na subdoméně wikipedie.
  2. při pokusu vytvořit další stránku na subdoméně v rámci WP mi to hlásilo chybovou hlášku Odpověď není platná odpověď ve formátu JSON a na adrese ze zobrazovala pouze informace, že webhosting je aktivní. V této fázi jsem vás kontaktovala.
  3. WP byl nainstalován na FTP do www/domains/mkhs.cz/
  4. na základě pokynu výše jsem zkopírovala všechny jeho soubory do přímo do adresáře www/
  5. při kopírování se mě to zeptalo, zda chci přemazat i soubor htaccess
  6. zeptala jsem se na to a pokyn zněl překopírovat obsah tohoto souboru, který byl v původní cestě v adresáři www/domains/mkhs.cz/ do toho htaccess, který byl přímo v adresáři www/
  7. učinila jsem tak. Aktuální stav je, že sice mohu we wordpressu vytvořit a upravit stránku, ale i nadále se zobrazuje na jejím url pouze informace, že webhosting je aktivní.

Jak mohu dosáhnout toho, aby fungovalo vytváření sítě webů ve WP?

Pokud zároveň bude systém hezky uklizen a nebudou se soubory WP náhodně povalovat ve složce www/ (ale budou např. v adresáři konkrétní domény jako tomu bylo původně) bude to příjemný bonus.

Po celém dni dopisování jsme se moc daleko neposunuli. Neexistuje interaktivnější metoda komunikace (jako třeba nějaká forma callu se sdílením obrazovky nebo tak něco), která by umožnila problém řešit operativněji, než cestou výměny informací po jednotlivých větách s dlouhými prodlevami?

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
Prohlížíte 1 ze 7 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie