Skrytí adresy bydliště u vlastněné domény

Vyřešeno1.63K zhlédnutíDomény
0

Dobrý den,

řeším takový problém s osobními údaji. Na WHOIS se u mé domény zobrazuje i adresa bydliště a chtěl bych jí skrýt. Četl jsem si, že je potřeba třífázové ověření na NIC.CZ a nebo použít MojeID. MojeID již mám delší dobu, a tak jsem se chtěl zeptat, jak spojit MojeID s doménou, kterou vlastním u Vás. Nebo je jednodušší na NIC.CZ podstoupit třífázové ověření? Ani jedna možnost mi nedělá problém.

S pozdravem,

Jakub Forgáč

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
RM130195 Vybral nejlepší odpověď 16. 4. 2020
0

Dobrý den,

osobně mi přijde jednodušší založit nový účet mojeID. Na nic.cz vyhledejte svou doménu, kde klikněte na držitele. Zobrazí se informace o vás. Hned v prvním řádku je identifikátor, vedle kterého je možnost založit mojeID. Pokud Vaše osobní údaje souhlasí, vyberte možnost „Založit mojeID z registru domén“. Ověření dokončete podle pokynů v e-mailu. Jakmile budete mít založeno nové mojeID (tuším, že je třeba i nějaká forma ověření kontaktu), přejděte na webovou stránku www.domenovyprohlizec.cz a tam po přihlášení nastavíte, které informace mají být viditelné.

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
RM130195 Vybral nejlepší odpověď 16. 4. 2020
Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.