Sladeni casu expirace

Vyřešeno779 zhlédnutíFakturace
0

Dobrý deň, služba domény (.eu) mi expiruje o 3 mesiace neskôr, ako služba webhostingu (Linux NoLimit). Pri novej objednávke webhostingu na ešte neregistrovanej doméne je doména už v cene zdarma. Chcem sa opýtať, či je možné časovo zladiť existujúcu doménu s existujúcim webhostingom, tak aby som nemusel dodatočne platiť predlžovanie domény, keď pri novom webhostingu je doména zdarma?

Ďakujem,

Martin

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 25. 6. 2021
0
49.50K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

při objednávce webhostingu jako dárek můžete na rok zdarma získat doménu s některou z těchto koncovek FUN, ONLINE, SITE, SPACE, STORE, TECH a WEBSITE. Tedy ji nemáte na trvalo, ale pouze na rok.

Co se pak týče sladění expirace, tak to možné běžným způsobem (bez vypovězení jedné ze služeb) není. Jedná se o samostatné služby a pokud byly objednány zvlášť v jiné datum, tak se bude lišit i jejich fakturace.

Role: Podpora
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 25. 6. 2021
0

Vďaka za odpoveď, ale ako mám potom zladiť tie služby? Doména mi expiruje neskôr, to znamená že bude treba vypovedať doménu. Lenže som počul, že po skončení domény táto zostáva ešte nejaký čas zablokovaná. A to nechcem. Potrebujem kontinuitu webu, teda možnosť doménu okamžite zas objednať.

Je možné prikúpiť webhosting iba na tie 3 mesiace tak aby sa to zladilo?

Role: Zákazník
JŠ255861 Změnil status na publikováno 25. 6. 2021
0
49.50K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

webhosting je možné koupit pouze na rok a prodlužovat o rok, na měsíční období to bohužel nelze. Potřebujete fakturaci sjednotit pouze z důvodu jednotných plateb nebo je zde ještě jiný důvod např. sleva na nově registrovanou doménu/hosting? K novému hostingu .eu doménu na rok zdarma nenabízíme, ale nabízíme zmíněné koncovky v mé předchozí odpovědi.

Pokud by Vám .eu doména expirovala, pak bude ještě 40 dní v ochranné lhůtě a poté teprve uvolněna. Nicméně po tuto dobu by nebyla doména aktivní.

Role: Podpora
JŠ255861 Změnil status na publikováno 25. 6. 2021