Složitější přesměrování přes Htacess

Vyřešeno185 zhlédnutíWebhostinghtacess přesměrování
0

Dobrý den, mám nainstalovaný WP s Woocommerce s mnoha produkty na doméně, na které chci začít provozovat Prestashop – to znamená úplně jinou strukturu odkazů. Rád bych zachoval (přesměroval) odkazy na produkty, které jsou momentálně indexované prohlížeči (alespoň po nějakou dobu) – Prestashop tyto odkazy nebude využívat.

https://www.web1.cz/produkt/ -vše co je zde (např https://www.web1.cz/produkt/digitalni-teplomer-na-maso/)

na:

https://www.web2.cz/produkt/ -vše co je zde (např https://www.web2.cz/produkt/digitalni-teplomer-na-maso/)

Stejný obsah, co je teď na webu 1 se stejnou strukturou bude tedy na webu 2. Potřebuji tedy přesměrovat vše (včetně jednotlivých produktů) z kategorie https://www.web1.cz/produkt/ na kategorii https://www.web2.cz/produkt/

Mohl by mi někdo poradit jak to udělat a jestli to jde?

Předem děkuju.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Zdravím,

tohle by nepomohlo – na webu jedna budu provozovat jiný CMS a celá struktura odkazů se změní. Všechny odkazy, co jsou teď zaindexované bych tedy ztratil. Jsou tam tisíce produktů s prefixem „produkt“ (https://www.web1.cz/produkt/neco) v Prestashopu ale nebude existovat  /produkt/ – o všechny odkyzy bych přišel.

Potřebuju přesměrovat pouze to, co je pod /produkt

Jinak řečeno Google ukáže zaindexovaný  https://www.web1.cz/produkt/11/ a já potřebuju aby to vedlo na https://www.web2.cz/produkt/11/

Web 2 (bude WP) bude mít pod /produkt stejnou strukturu jako má teď web 1. Web 1 (bude Prestashop) se ale kompletně změní. Jde m jenom o ten adresář /produkt nic jiného přesměrovat nechci.

Díky!

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
Prohlížíte 1 ze 3 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.