smazání adresáře přes ftp účet

Vyřešeno1.32K zhlédnutíRedakční systémy
0

Dobrý den.

Nedaří se mi odstranit adresář přes ftp, před novou čistou instalací WordPressu – ztratil jsem přístupové údaje k ftp účtu na doméně cryptocurrencyous.com. Můžu požádat o jeho smazání?

Děkuji, Zbyněk Svadba

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Pomohla obnova .htaccess, děkuji. ZS

Role: Zákazník
Vybral nejlepší odpověď
0
3.64K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

účty FTP můžete spravovat v detailech Vašeho webhostingu, přikládám návod na správu FTP účtů.

https://kb.wedos.com/cs/webhosting/ftp/ftp-ucty-u-webhostingu
https://kb.wedos.com/cs/kategorie/webhosting/ftp/

Role: Podpora
Změnil status na publikováno
0

re: MN270053365 – WEDOS Internet, a.s. Publikováno 18. 2. 2020

Děkuji, obnovil jsem heslo a pustil se do mazání adresářů. Soubory ca-bundle.crt se ale nechtějí nechat smazat a vypadá to, že brání kompletnímu vyčištění adresáře. V důsledku toho nejde spustit nová instalce WordPressu. Zkoušel jsem změnit práva k těmto souborům, ale systém hlásí, že jsou na windows serveru a proto není možné práva změnit. Jak mám prosím dosáhnout toho, abych adresář vyčistil a mohl nainstalovat čistou instalaci WordPressu? Děkuji, ZS

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0
21.90K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

jak jste práva měnil? Ručně přímo na FTP? Nejčastěji, pokud se nedaří smazání složky nebo souboru z FTP, tak stačí opravit práva ze zákaznické administrace a následně soubor/složku smazat.

V zákaznické administraci – detail webhostingu – levé menu – nástroje

Role: Podpora Vizitka: Roses are Red, Violets are Blue Unexpected '{' on line 32.
Odpověděl na otázku
0

Ano, ručně na FTP. Šel jsem na webftp.wedos.net, tam jsem prošel adresáře, podadresáře v adresáři www jsem dal smazat a smazalo se vše, kromě adresáře domains. Pokračoval jsem v ručním mazání, ale hlásilo to, že jsou v adresářích certifikáty – ty smazat nešly, proto jsem zkusil změnit oprávnění (nebylo zakliknuto „executed“) a hodilo to hlášku:
Došlo k chybě
Nepodařilo se vykonat serverový příkaz chmod 0777 /www/domains/cryptocurrencyous.com/wp-includes/certificates/ca-bundle.crt. Vezměte prosím na vědomí, že příkaz CHMOD je k dispozici pouze na Unixových FTP serverech a ne na FTP serverech pod Windows.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0
23.36K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

zkuste ještě souborová práva opravit přímo z administrace webhostingu v detailu konkrétního webhostingu -> nabídka „nástroje“ v panelu nalevo -> volba „opravit práva souborů“.

Role: Podpora
Odpověděl na otázku
0

Děkuji, povedlo se smazat adresáře. Instalace WordPressu ale zatím nejde. Bohužel popis řešení je pro mě jako by byl napsán nějakým nesrozumitelným jazykem.

CHYBA

  • Zadaný cíl instalace není dostupný přes HTTP(S) protokol. Pravděpodobně nepoužíváte náš výchozí .htaccess. Je nutné použít pravidla pro nasměrování domény do podadresáře /www/domains/ – viz https://kb.wedos.com/cs/webhosting/Htaccess.html
Role: Zákazník
Změnil status na publikováno

Kategorie