smazání celého obsahu hostingu

Vyřešeno276 zhlédnutíWebhosting
0

Problém zůstává nevyřešen. Vyzkoušeli jsme všechno – nic! Zoufalství, téměř hotový web, desítky hodin práce a k ničemu.

Prosíme – šlo by z vaší strany smazat veškeré data na našem hostingu? pokusíme se nainstalovat nový WordPress a začít znovu.

děkuji

Aleš Sušický

Dobrý den, jsem naprosto zoufalý. Máme u vás webhosting (3218068066)  bachovy-esence.eu  a již nějakou dobu nejdou dělat aktualizace textu, obrázků, vůbec nefunguje editace textu stránek. Provedené změny se vůbec neprojeví když dám tlačítko aktualizovat. Když stránku pak zobrazím, vůbec tam provedené změny neprojeví a když stránku znovu edituji, je tam původní stav. Aktualizovali jsme PHP, WP, šablony, vymazali všechny pluginy a NIC! Pořád jakékoliv aktualizace stránek vůbec nefungují, je to tam pořád jako vytesáno do kamene. Dnes jsme to zkoušeli i s úplně jinou šablonou WP a je to úplně stejné.

Aleš Sušický

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď

Vymazať všetko nie je riešenie. Treba zistiť, prečo sa Vám zmeny neukladajú. Treba zapnúť debug režim a sledovať error logy.

0

Dobrý den,

webhosting můžete smazat Vy sami, stačí smazat databázi a složku přes FTP ve které se nachází web/nainstalovaný WP, popřípadě přímo v administraci je možnost odinstalovat aplikaci.

S pozdravem,
Jakub Šarm

Role: Zákazník+ Web: https://jakubsarm.eu/ Vizitka: Jmenuji se Jakub a rád Vám poradím ohledně CSS, HTML, PHP a TypeScriptů. Popřípadě správa VPS serverů, domén a DNS.
Vybral nejlepší odpověď
Prohlížíte 1 ze 1 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie