Smazání webu

Vyřešeno357 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den, přestavuji své projekty a ráda bych smazala web, který jsem vytvořila a jeho doménu přesměrovala na jinou adresu. Připadá mi, že je lepší web smazat. Dle návodu – smazat ve WMS nejde, protože se mi tam nezobrazuje žádný z webhostingů. Jaké jsou prosím možnosti a jak to mám udělat? Děkuji předem za odpověď.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 24. 6. 2021
0

Jde o webhosting skolavsouladu. Zkusila jsem smazat databázi, ale nevím, jestli je to dostačující. Pokud z Vašeho pohledu stačí vymazat obsah z ftp, tak to udělám. Budete mě navigovat? Nebo je k tomu někde návod? Nebo stačí ta smazaná databáze? Jde mi o to, aby můj hosting nebyl zdrojem nějakého rizika pro vás a aby přesměrování domény fungovalo.

Role: Zákazník
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 24. 6. 2021

Pokud chcete nastavit přesměrování (toto https://kb.wedos.com/cs/domeny/administrace-domeny/presmerovani-domeny/ ) tak obsah na hostingu mazat nemusíte.

Pokud byste tedy trvala na smazání, v takovém případě můžete smazat z FTP vše a následně si vytvořit složky znovu dle výchozí adresářové struktury – https://kb.wedos.com/cs/webhosting/zakladni-informace-webhosting/adresarova-struktura-webhostingu/

k FTP se lze připojit např. pomocí https://webftp.wedos.net/

Údaje naleznete v detailu webhostingu – tabulka s ftp účty , případně v emailu o zřízení služby.
Nezapomeňte si také vygenerovat nový .htaccess a obnovit práva souborů v zákaznické administraci – detail webhostingu – levé menu – nástroje

0
MV270050 52.44K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

o jaký webhosting jde?

Pokud chcete smazat web, nepostačilo by pouze vymazat obsah z ftp ?

Role: Podpora
MV270050 Odpověděl na otázku 26. 4. 2021
0

Moc Vám děkuji. Pokud existující web nebrání přesměrování domény a není bezpečnostním rizikem, pak na mazání netrvám.

Role: Zákazník
MV270050 Změnil status na publikováno 26. 4. 2021