Spadlé WP .. viz text

101 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den , „spadl“ mi WP.. nějaký problém se šablonou asi

Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/210642/virtual/www/wp-content/themes/transpo-x/inc/customizer_slider.php:181) in /data/web/virtuals/210642/virtual/www/wp-includes/pluggable.php on line 1340

dá se to , prosím, restartovat – nahodit ?

děkuji Nechanicky

Role: Zákazník
Odpověděl na otázku
0

Dobrý den,

jedná se o warning, takže by web měl fungovat i nadále. Hodila by se doména pro podrobnější diagnostiku.

Odpověděl na otázku
0

V souboru data/web/virtuals/210642/virtual/www/wp-includes/pluggable.php na řádku 1340 se nachází skript, který chce upravit hlavičku výstupu. Toto bohužel není možné, protože už došlo k vypsání nějakého výstupu na stránce (pravděpodobně za to může šablona transpo-x). Upravovat hlavičky lze pouze než se cokoliv vypíše. Poté se objeví tato chyba.
Doporučení:
Pokud byla před touto chybou vypsána jiná chyba, tak je nutné nejdříve opravit jí. Jestliže jinou chybu nevidíte, mohl skript zobrazit mezeru anebo nějaký jiný znak (enter, odřádkování atd.).

Dále by to chtělo zjistit co předcházelo této chybě, jestli aktualizace šablony anebo něco jiného. Podle toho se pak zařídit. Problémovou šablonu lze vypnout podle návodu zde. Pak by tam měla „skočit“ základní šablona a dále s WP pracovat.

Role: Zákazník+ Web: https://404m.com Vizitka: Neprogramuj dnes, co nemůžeš debugovat zítra.
Odpověděl na otázku