Spárování domény a webem

Vyřešeno403 zhlédnutíDNS
0

Dobrý den, mám přichystaný eshop, bohužel se nepodařilo spárovat ho s mojí doménou.

Toto mi odepsali Dobrý den, aby se doména spárovala s eshopem, je potřeba nastavit DNS záznamy u registrátora domény. Jaké záznamy je potřeba nastavit u registrátora domény, najdete v sekci Nastavení – Domény

Ani tady u vás si nevím rady

Děkuji za odpověď

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MV270050 Vybral nejlepší odpověď 18. 5. 2022
0

Dobrý den,

pokud to dobře chápu, máte u Wedosu doménu a chcete ji propojit s e-shopem u jiné firmy?

Pokud je to tak, provozovatel e-shopu by Vám měl sdělit nějaké údaje, se kterými budete dále pracovat – A záznam nebo CNAME záznam. Z Vašeho dotazu jsem pochopil, že Vás provozovatel e-shopu odkázal na nějakou záložku v jeho administraci, tam byste zřejmě měl najít požadované údaje. Ty pak zanesete do DNS Wedosu, kde máte doménu, dle instrukcí v tomto návodu.

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
MV270050 Vybral nejlepší odpověď 18. 5. 2022