Špatně se mi načítá stránka

Vyřešeno326 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

mám problém s hostingem když dám revresh stránky tak se mi občas nenačte část csska. I když jsem smazal css soubor tak i tak se mi načetl. Cookies i data z prohlížečů jsem smazal a zkusil jsem to i na více zařízení, popřípadě jsem zkusil opravit oprávnění souborů i otevření stránky v anonymním okně a více prohlížečů.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Napište sem adresu Vašeho webu a nezapomeňte uvést, na jakém redakčním systému Váš web běží (nebo máte web bez cms?). Také by se hodilo vědět, jestli je to nový web a tudíž chybu pozorujete hned od začátku provozu nebo je to starší web, kdy chyba vznikla zničehonic / po nějaké úpravě / po přesunu k Wedosu. Čím víc toho napíšete, tím líp Vám někdo poradí. Bohužel nemám věšteckou kouli..

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
Vybral nejlepší odpověď
Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.