Správa worpdressu

Vyřešeno191 zhlédnutíWebhosting
0

Zdravím,

od wedosu mám len zopár domén, webhosting nemam zakúpený, hostujem si sám, preto ak nemam pravo ziadat radu tak v pohode.

Potrebujem pomôcť s tým, že wordpress nemôžem spravovať cez svoju ip lebo na mojej ip beží webhoosting. Vnutorna ip mi nefunguje na spravu, vlastne funguje ale zvlastne a verejna ip mi nefunguje ani domena. Chapete ma? Vdaka

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Zdravím, vím, že to je možné blbé, ale nebylo by lepší zaplatit si pár korun za webhosting? 😉 Nebo když už, tak VPS (tady je ale potřeba hromada znalostí, bez znalostí bych o tom vůbec nepřemýšlel). Já mám v práci přístup k mnoha serverům (od Windows přes Linux), mám tu i vlastní mnohem výkonnější mašiny, kde mi běží 24/7 VPS… Ale přesto si platím u Wedosu VPS.

Role: Zákazník+ Web: https://socl.cz Vizitka: Jsem s Wedosem už od roku 2011. :)
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den, přesně jak je psáno výše. Je lepší si pořídit webhosting a vše máte bez problému. Pokud potřebujete hosting pro více webu, tak si lehce připlatíte za multihosting. Wedos ještě k tomu nabízí 50% slevu na první rok. Vždy stačí zadat kód kupónu a je to. (třeba: WN750SCGHA)

Role: Zákazník+ Web: https://wpstudio.online/ Vizitka: Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu.
Odpověděl na otázku
0

Úplne s vami súhlasím. Chcem minimálne 4 domeny a 4 webhostingy, cize skusit VPS alebo ten multihosting, co vyjde lacnejšie? Ja by som niekomu aj zaplatil aby mi to spojazdnil no nik mi nepíše.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0

Webhosting s příplatkovou službou podpora HTTPS na doméně SNI a neomezený počet aliasů Vás vyjde za první rok na 711.48 CZK s DPH (s kódem: WN750SCGHA). Další rok Vás už vyjde na 1422.96 CZK s DPH. Stačí tedy zakoupit jeden webhosting a k tomu službu neomezený počet aliasů, to znamená že můžete mít na jednom webhostingu X domén s jiným webem.

Role: Zákazník+ Web: https://wpstudio.online/ Vizitka: Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu.
publikoval nový komentář

Ale no tak, ten affiliate odkaz nevypadá vůbec hezky…

Omlouvám se, přehlédl jsem to v pravidlech, ale to mě neomlouvá.

Kategorie