Spustili jsme nové služby WEDOS CD a WEDOS Cloud. Jak se Vám líbí?

5.32K zhlédnutíWEDOS CloudNová služba WEDOS CD WEDOS Cloud
0

Od 1. 7. 2020 jsme do testovacího provozu spustili naše nové služby WEDOS CD a WEDOS Cloud.

Jak se Vám nové služby líbí? Dejte nám vědět v odpovědi na tuto otázku.

Stejně tak uvítáme návrhy na zlepšení služby, hlášení bugů a jiné.

Odpověděl na otázku

Dobrý den, momentálně jsem ani něco pokašlal.
Mám založený free profil na CD a potřeboval jsem ho rozšířit, nenašel jsem nikde možnost „upgrade“ stávajícího profilu, tak jsem vytvořil nový, zaplatil a je aktivovaný. Teď ten dotaz, je možné nějak přesunout tu vyšší verzi na tu free? mám tam už synchronizované nějaké data a nechce se mi to celé na všech zařízení překopávat.
Děkuji za odpověď

Dobrý den,
momentálně není možné měnit mezi free a placenými verzemi. Bude nutné objednat novou službu a znovu nahrát data. V budoucnu to zatím není přesně určeno.

Dobrý den
Píšete, že jste „spustili službu WEDOS CD“ … vidím, že koupit si ji můžu a taky vidím disclaimer, že služba je v zkušebním provozu bez záruky archivace dat, což je ovšem u cloud storage dost podstatná vada na kráse. Tak za co přesně chcete, abychom Vám už nyní platili? Vážně se najde někdo kdo vytíží své odchozí linky na přenos TB dat, zaplatí Vám a bude čekat, že možná tam ty data ještě někdy najde? Já tedy bohužel ne, ačkoli jinak tuto službu kvituji jako zdařilý počin. Popište jaké je záložní zajištění těch dat, jaké máte SLA, a pak přijďte s „objednat wedos cd“…

Stejný dotaz jsem posílal na podporu a nikdo neodpovídá :/ tak jsem pohledal tady a očividně tu otázku nedokázal nikdo odpovědět za čtyři měsíce 😀

Teď jsem ještě zkusil dotaz položit přes chat a taktéž na to nikdo nezná odpověď 😀

0

Dobry den, pripojil bych se svym dotazem k dalsim diskutujicim, kdy bude priblizne spusten ostry provoz Wedos CD ? Wedos disk je pro me jen nahrada, prejdu nasledne na Wedos CD. ude moznost platit i jine kapacity CD ? 3GB je malo, 3TB je zas zbytecne mnoho. 1TB by bylo pro bezne ucely OK.

Struzinsky

Role: Zákazník
publikoval nový komentář

Dobrý den,

s jinými variantami (Free, Family, Office) nepočítáme. Každopádně do budoucna počítáme s tím, že u varianty free budete moci získat na základě připravovaných bonusů až 100GB.

Ostrý provoz bychom chtěli spustit kolem října/listopadu.

Prohlížíte 1 ze 24 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie