Spustili jsme nové služby WEDOS CD a WEDOS Cloud. Jak se Vám líbí?

Doporučené2.97K zhlédnutíWEDOS CloudNová služba WEDOS CD WEDOS Cloud
0

Od 1. 7. 2020 jsme do testovacího provozu spustili naše nové služby WEDOS CD a WEDOS Cloud.

Jak se Vám nové služby líbí? Dejte nám vědět v odpovědi na tuto otázku.

Stejně tak uvítáme návrhy na zlepšení služby, hlášení bugů a jiné.

Odpověděl na otázku

Dobrý den, momentálně jsem ani něco pokašlal.
Mám založený free profil na CD a potřeboval jsem ho rozšířit, nenašel jsem nikde možnost „upgrade“ stávajícího profilu, tak jsem vytvořil nový, zaplatil a je aktivovaný. Teď ten dotaz, je možné nějak přesunout tu vyšší verzi na tu free? mám tam už synchronizované nějaké data a nechce se mi to celé na všech zařízení překopávat.
Děkuji za odpověď

Dobrý den,
momentálně není možné měnit mezi free a placenými verzemi. Bude nutné objednat novou službu a znovu nahrát data. V budoucnu to zatím není přesně určeno.

Dobrý den
Píšete, že jste „spustili službu WEDOS CD“ … vidím, že koupit si ji můžu a taky vidím disclaimer, že služba je v zkušebním provozu bez záruky archivace dat, což je ovšem u cloud storage dost podstatná vada na kráse. Tak za co přesně chcete, abychom Vám už nyní platili? Vážně se najde někdo kdo vytíží své odchozí linky na přenos TB dat, zaplatí Vám a bude čekat, že možná tam ty data ještě někdy najde? Já tedy bohužel ne, ačkoli jinak tuto službu kvituji jako zdařilý počin. Popište jaké je záložní zajištění těch dat, jaké máte SLA, a pak přijďte s „objednat wedos cd“…

0

Zkouším wedos cd ve free verzi. Při procházení složek mi to často hlásí chyba načítání stránky, obnovení za 4 (3,2,1) sekundy. Nedaří se načíst malý textový soubor. Když dám podrobnosti hlásí to chyba načítání dat souboru. Občas data načte, ale nedaří se načíst verze souboru. Testuji na win 10 Opera, Chrome, Firefox, podobné potíže jsem registroval v Chromu a Opeře na androidu.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
Prohlížíte 1 ze 19 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Categories