Spustili jsme nové služby WEDOS CD a WEDOS Cloud. Jak se Vám líbí?

4.08K zhlédnutíWEDOS CloudNová služba WEDOS CD WEDOS Cloud
0

Od 1. 7. 2020 jsme do testovacího provozu spustili naše nové služby WEDOS CD a WEDOS Cloud.

Jak se Vám nové služby líbí? Dejte nám vědět v odpovědi na tuto otázku.

Stejně tak uvítáme návrhy na zlepšení služby, hlášení bugů a jiné.

Odpověděl na otázku

Dobrý den, momentálně jsem ani něco pokašlal.
Mám založený free profil na CD a potřeboval jsem ho rozšířit, nenašel jsem nikde možnost „upgrade“ stávajícího profilu, tak jsem vytvořil nový, zaplatil a je aktivovaný. Teď ten dotaz, je možné nějak přesunout tu vyšší verzi na tu free? mám tam už synchronizované nějaké data a nechce se mi to celé na všech zařízení překopávat.
Děkuji za odpověď

Dobrý den,
momentálně není možné měnit mezi free a placenými verzemi. Bude nutné objednat novou službu a znovu nahrát data. V budoucnu to zatím není přesně určeno.

Dobrý den
Píšete, že jste „spustili službu WEDOS CD“ … vidím, že koupit si ji můžu a taky vidím disclaimer, že služba je v zkušebním provozu bez záruky archivace dat, což je ovšem u cloud storage dost podstatná vada na kráse. Tak za co přesně chcete, abychom Vám už nyní platili? Vážně se najde někdo kdo vytíží své odchozí linky na přenos TB dat, zaplatí Vám a bude čekat, že možná tam ty data ještě někdy najde? Já tedy bohužel ne, ačkoli jinak tuto službu kvituji jako zdařilý počin. Popište jaké je záložní zajištění těch dat, jaké máte SLA, a pak přijďte s „objednat wedos cd“…

Stejný dotaz jsem posílal na podporu a nikdo neodpovídá :/ tak jsem pohledal tady a očividně tu otázku nedokázal nikdo odpovědět za čtyři měsíce 😀

Teď jsem ještě zkusil dotaz položit přes chat a taktéž na to nikdo nezná odpověď 😀

0

Zdravím, snad nejsem jediný.

používám CD Family – propojeno z QNAP pomocí app HybridMount přes webdav.

Bohužel při synchronizaci dojde ke ztrátě spojení. Snažím se synchronizovat domácí úložiště pro případ jeho poškození a nedaří se. Zkoušel jsem i app Hybrid Backup Sync, taktéž dochází po x minutách a xx přenesených gb dat k výpadku a poté se nedaří xx minut připojit přes webdav z QNAPu.

Výpadek není na naší straně a linka běží upload 50+ ..

Nemáte nastavený nějaký limit max. velikosti souboru?

V podmínkách jsem žádné omezení nenašel ať už formátu souboru, velikost, doby přenosu apod.

ps: jako kolega BK115836 se k tomuto problému přidávám také.. načítání k obnově stránky 5…4…3…2…1… 🙁

Děkuji za jakoukoliv radu.

Role: Zákazník
Edited comment

Dobrý den, limit pro max. velikost souboru přenášeného přes webdav je 10GB. Teoreticky vás může blokovat i DDoS ochrana. Napište nám prosím datum a čas poslední blokace, ať to můžeme prověřit. Pokud je problém na DDoS ochraně, můžeme se pokusit navýšit limity. Co se týče načítání – jedná se o obnovu autorizačního tokenu. Zkusíme se na to podívat.

Prohlížíte 1 ze 21 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Categories