Srovnání výkonu WMS a NoLimit Extra

700 zhlédnutíWMS
0

Dobrý den, aktuálně provozuji web na NoLimit Extra. Vzhledem k tomu, že se jedná o sdílený hosting, netuším, jakou konfiguraci WMS vybrat, aby odpovídala alespoň parametrům NoLimit Extra. CPU je spojeno s RAM a i v základu 8 GB je víc než potřebuji ovšem u CPU to píše 1x fCPU. Nebo je to dáno tím, že WMS s prostředky pracuje jinak? Například u konkurence hostuji podobný projekt na VPS s parametry 9 GB RAM a 4 vlákny CPU Xeon W-2123 CPU @ 3.60GHz a spíše než na RAM narážím na limity CPU.

Role: Zákazník
Odpověděl na otázku
1

Děkuji za odpověď. Nicméně moc mi nepomohla 🙂 1 PHP proces / 512 MB RAM u hostingu chápu. U WMS je sice počet procesů nastavitelný, ale v jakém rozsahu? Kolik procesů jeden CPU modul u WMS vlastně zvládne? Jak se do toho promítne režie databáze? Ta je u hostingu samostatně a limity procesů do jejího výkonu nepočítáte, ne?

Nerozumím, proč nemáte nějaké zjednodušené srovnání. Například 1× CPU u WMS = 2 hostingy NoLimit Extra, případně 8× NoLimit… a podobně. Jediné, co mohu srovnat, jsou základní náklady. Extra je 1452 Kč/rok a WMS je od 7695 Kč/rok. To je 5× více v otázce nákladů, je to i 5× více v případě výkonu, nebo více?

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
Prohlížíte 1 ze 4 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.