Stranka neexistuje

Vyřešeno399 zhlédnutíRedakční systémy
0

Dobrý den,

nedaří se mi přihlásit do WordPress administrace. Při poslední úpravě jsem instaloval nějaké pluginy, a nevím jestli to neudělalo problém.

Normálně se na stránky dostanu ale pouze ne do administrace.

hlásí mi chybu

Vypadá to, že tato stránka neexistuje.

Vypadá to, že odkaz, který vás sem odkázal byl chybný. Nechcete zkusit vyhledávání?

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den,

Standardní postup je vypínat postupně plugin přes FTP (stačí ve zmíněné složce /wp-content/plugins přejmenovat složku pluginu, tím se deaktivuje).

Zkuste je tedy postupně vypínat a zkoušet, zda-li se problém nevyřeší. Takto najdete plugin, který je příčinou (pluginy jsou nejčastější zdroj problému). Při kontrole vždy web znovu-načítejte klávesovou zkratkou SHIFT + F5, nebo ideálně vždy znovu otevřeným anonymním oknem prohlížeče. Tím se vyvarujete možnému problému cache, která by mohla i po vypnutí pluginu stále dodávat poškozená data.

Role: Zákazník+ Web: https://c-net.cz Vizitka: Nepomohla Vám odpověď, nebo potřebujete i tak poradit/pomoct? Jsem student na VUT a občas podnikám v IT. Ozvěte se mi na kontakt@c-net.cz a vždy se nějak domluvíme. Jinak se rád věnuji sítím, zvukařině nebo čemukoliv spojenému s technikou. :)
Vybral nejlepší odpověď
0
RM130195 40.86K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

neinstaloval jste plugin, který skryje adresu administrace? Nebo změní její URL? Zkuste ho vypnout přes FTP, přejmenováním jeho adresáře ve /wp-content/plugins.

Role: Podpora Web: https://wedos.cz Vizitka: Produktový manažer (WEDOS WebSite, WEDOS OnLine).
Odpověděl na otázku