Subdomena Https

Vyřešeno543 zhlédnutíDNS
0

Dobrý den,

nainstalovat jsem WP na subdomenu. Na wedosu jsem včera Lets Encrypt, kde nemohu přidat subdoménu, protože doména není nasměrována na tento webhosting. Ano, doména je nasměrována na Shopify. Subdoména ovšem je na hostingu domény detoxito.cz

Zkoušel jsem na WP nainstalovat Really Simple SSL, kde to chtělo ověření DNS problého úspěšně, poté to chtělo udělat na DNS krátký TTL záznám. Záznám jsem udělal, ale stále to nepodařilo se ověřit záznam TXT pro doménu. Zkoušel jsem i v PhpMyAdmin změnit url z http na https, poté smazat catche, ale stejně nefunkční.

Jak mohu postupovat? Díky M

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 11. 10. 2022
0
95.55K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

doporučuji postupovat podle tohoto návodu na nastavení HTTPS na webhostingu, tedy:

  1. V zákaznické administraci přidat do certifikátu Let’s Encrypt subdoménu, pro kterou chcete certifikát aktivovat. Protože hlavní doména na hosting nesměřuje, odškrtněte ji – viz obrázek. Potom aplikujte změny – certifikát by se měl vygenerovat a zprovoznit do 1 hodiny.
  2. V administraci WordPressu nastavte v Nastavení >> Obecné obě adresy na https. To zpravidla stačí, Really Simple SSL plugin nepotřebujete.

Obrázek – Pro vygenerování certifikátu Let’s Encrypt pouze pro subdoménu zaškrtněte pouze políčko vedle názvu domény a do políčka subdomény napište její název (bez názvu domény). Ostatní políčka odškrtejte.

Role: Podpora Web: https://kb.wedos.com Vizitka: WEDOS Specialista na Znalostní bázi
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 11. 10. 2022
0

Funguje, super díky!

Role: Zákazník
MB313456 Změnil status na publikováno 11. 10. 2022