Synchronizace na IMAP

Vyřešeno746 zhlédnutíZákaznická administrace
0

Dobrý den, potřebujeme poradit, máme dlouhodobý problém na outlooku 2013 se synchronizací na IMAP u jedné emalové adresy na vícero PC.

Musí se prý aktivovat podpora XLIST . Můžete nám prosím pomoci. U Vás jsme se nedočetli kde to provést.

Děkuji moc za pomoc.

V pozdravem Vaško

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
29.50K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

bohužel s Outlookem příliš neporadíme. Podle našich informací by všechny běžní mailoví klienti měli pracovat s naším webserverem bez potřeby speciálního nastavení. Případně se zkuste poptat u podpory mailového klienta.

Každopádně nastavení našeho mailserveru nijak neměníme, je nastavený tak, aby vyhovoval standardům.

Role: Podpora Web: https://wedos.cz Vizitka: Pokusím se vám poradit s CMS.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den, přidávám se s podnětem na XLIST. V novém Outlooku u Office 2019 se zobrazují jak složky z Wedos mailu, tak i složky Outlooku a emaily se pak ukládají na obě místa – podle toho jestli se vytvoří v Outlooku nebo Webmailu. Např. odeslaná pošta, koš, atd. Je to docela problém, zmatek a nepřehlednost. V diskuzi na webu Microsoftu uvádějí, že IMAP je zastaraly protokol a Vaše zamítavé stanovisko k XLIST nebudí moc důvěru. Podle všeho ale, jak poroste počet uživatelů s Outlook 2019, Vás tento problém dožene. Prosím o vyjádření. Mám u Vás hosting jen kvůli emailu, ale Seznam nedávno přišel se zajímavou alternativou Email Profi.

Role: Zákazník
publikoval nový komentář

Dobrý den,
složky, které se Vám v outlooku zobrazují navíc oproti našemu rozhraní webmail, je nutno v nastavení zablokovat, potom bude probíhat synchronizace v naší výchozí struktuře emailů

Dobrý den, děkuji Vám za odpověď. Bohužel se jedná o „systémové“ složky Outlooku, které nejdou zablokovat (zakázat zobrazení). A kromě toho Outlooku bych musel nějak říct, kam má ukládat např. odeslané zprávy, což nelze. Bavil jsem se s programátorem a říkal, že jediné řešení je podpora XLIST z vaší strany.

taktéž se k tomu přidávám, mám totožný problém, ale využiji seznam profi, pokud to nedáte do kupy. Dnes jsem s vámi strávil několik hodin na chatu podpory a stále jste to házeli na klienta na mé straně. Hrůza.

Categories