Tvorba subdomény

Vyřešeno650 zhlédnutíDoménynefunkcni subdomena nova subdomena tvorba subdomeny
0

Zdravím,

potřebuju poradit s tvorbou subdomény. Ve /www mám původní .htaccess, v /domains mám složku se svým e-shopem, kde je ovšem další .htaccess a v /domains/eshop/www je další .htaccess. Mám vytvořenou složku v /subdom a když chci najet na danou subdoménu, napíše mi to „Route not found“. Hádám, že problém bude v těch .htaccess souborech, ale když jsme nechali jen ten v root/www/, tak to začalo házet problém s certifikáty a pak to už ani nenašlo cestu k e-shopu. Budeme rádi za každou radu, děkujeme.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
9.56K - WEDOS Internet, a.s. 4 Comments

Dobrý den,

problémem je, že doména autodoplnky-dp.cz není nasměrovaná na náš webhosting, ale na webareal. Zde v administraci si doménu nasměrujete, počkáte cca 1 hodinu a pak doménu přidáte do certifikátu.

Role: Podpora
publikoval nový komentář

To ale nemůžeme udělat, jelikož se pak přepíší DNS záznamy pro hlavní doménu. Asi 2 příspěvky kolega psal, jak nastavit záznamy, ale tímto by se to zase přepsalo.

No, v administraci to ukazuje, že HTTPS je na subdoméně aktivní, ale nám to furt ukazuje, že stránka nezabezpečená a bez HTTPS, co s tím? Počkat ještě?

Dobrý den,
počkejte prosím, než se změny plně projeví.

Zdravím, čekali jsme a doména je stále nezabezpečená, stále je tam HTTP.

Prohlížíte 1 ze 22 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie