Update na PHP 7.4

Vyřešeno242 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den, nemohu nastavit na webu PHP 7.4 – jak mám postupovat? Děkuji

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
6.08K - WEDOS Internet, a.s. 2 Comments

Dobrý den,

PHP 7.4 a vyšší lze zvolit pouze u novějších webhostingů.

můžeme vám zřídit nový webhosting na novém serveru.

O zaplacené období nepřicházíte, nový webhosting dostanete se stejným datem expirace a stejným nastavením, jako ten původní. U původního webhostingu se nastaví expirace 1-2 měsíce a pak se ukončí.

Bohužel nemáme k dispozici automatickou migraci, tedy si budete muset ručně přesunout data webu, databáze, e-mailové schránky.

Přístupové údaje k FTP, e-mailům, DB apod. budou nové, tedy je bude nutné upravit v klientech. Zřídí se nový webhosting s dočasným názvem, web si budete moci připravit na interní URL nebo s nastavenou IP adresou v souboru hosts a po připravení se webhostingy přejmenují. Pokud používáte Let’s Encrypt certifikát, půjde vystavit až po nasměrování domény, očekávejte proto cca 2 hodinový výpadek webu. Lze o něco zkrátit snížením TTL v DNS a přípravou vlastního certifikátu.

Budete mít zájem?

Vybral nejlepší odpověď

Pokud mé weby běží na WordPressu s HTTPS tak pro mě případná změna na PHP 7.4 a vyšší znamená co? Nedovedu si představit jak bych měl vše přesunout. Mám z toho dost obavu. Nemůže to mít dopad na indexaci a SEO? Stále je to takto problematické? Neplánujete to v budoucnu nějak usnadnit? Předem děkuji.

Dobrý den,
pro WordPress bude změna ideální, WordPress tlačí na využívání novějších verzí PHP.
V případě přesunu s minimálním nebo žádným výpadkem to žádný dopad na indexaci ani SEO mít nebude. V budoucnu připravujeme automatickou migraci, ale k tomu zatím nemáme žádné detailnější informace.

Kategorie