Update stránek

Vyřešeno189 zhlédnutíWebhosting
0

Prostřednictvím FileZilla a produktu NetBeans vyvíjím stránky digitalizace-skenovani.cz. Kdysi byly změny okamžitě (myslím tím změny formátování v souboru CSS popř. obrázky) – text nebyl problém. Následně jsem pro změnu používal „Vymazat údaje o prohlížeči“ – otravné, zdlouhavé ale šlo. Nyní ani tohle nestačí – změna se projeví až sama za dva až tři dny. Prosím o pomoc. Nevím kde je chyba, jestli u nějakého nastavení hostingu nebo mám problém v mém PC. Dělám v prohlížečích Chrom i Firefox.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
1

Zdravím, napadá mne vypnout cachování a vyzkoušet, jak to funguje bez něj. Do .htaccess souboru stačí přidat následující kód:

<code># DISABLE CACHING
<IfModule mod_headers.c>
Header set Cache-Control "no-cache, no-store, must-revalidate"
Header set Pragma "no-cache"
Header set Expires 0
</IfModule></code>
Role: Zákazník+ Web: https://socl.cz Vizitka: Jsem s Wedosem už od roku 2011. :)
Vybral nejlepší odpověď

Nějak to špatně naformátovalo:

Header set Cache-Control „no-cache, no-store, must-revalidate“
Header set Pragma „no-cache“
Header set Expires 0

Pořád nic moc, mrkněte prosím sem https://kb.wedos.com/cs/webhosting/zakladni-informace-webhosting/webhosting-http-proxy/ – dole kód, který vypne formátování.

*vypne cachování, ne formátování, omg :-)))

0

Dobrý den,

výše uvedený postup je funkční, ještě doplním, že můžete zkusit vymazat lokální cache u Vás v prohlížeči tím, že refreshnete stránku stisknutím kombinace kláves Ctrl+F5 (když budete mít otevřenou stránku, stiskněte tuto klávesovou zkratku).

Role: Zákazník+ Web: http://www.nahodnytext.eu Vizitka: Doporučuji se podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
Odpověděl na otázku

Kategorie