Upload větších souborů

117 zhlédnutíWebhostingupload video
0

Dobrý den,

rád bych se zeptal, zda je možné, případně za jakých podmínek, umožnit nahrávání větších souborů (videí). Videa by mohla být i 15 min dlouhá.

Děkuji a přeji pěkný den

Role: Zákazník
Odpověděl na otázku
0

Dobrý den, přes FTP limit není ale pokud to nahráváte na webhosting, tak je to porušení pravidel. Wedos na tyto soubory má WEDOS Disk. Služba WEDOS Disk je pronájem diskového prostoru na serverech Provozovatele za účelem soukromého ukládání souborů. Takže videa si můžete uložit ale bez šíření linku na video. Pokud chcete prezentovat videa, tak doporučuji klasický YouTube a následně třeba linky dávat na web.

Role: Zákazník+ Web: https://wpstudio.online/ Vizitka: Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu.
publikoval nový komentář

Nejsem si jistý, zda máte pravdu. Co když je video součástí webové prezentace? Např. představení firmy, ukázka fungování nějakého výrobku nebo video návod k nějaké službě atd? Tohle by imho povoleno být mělo. Možná je to dobrý dotaz na podporu. 😉

Přesně tak, jednalo by se o video pro uživatele, jako návod pro cvičení v rámci zákazu výkonu sportovní činnosti. Obrátím se tedy na podporu, děkuji.

Dějte pak vědět co na to podpora.

Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie