Upload vlastneho ISO konci 502 Bad Gateway

Vyřešeno462 zhlédnutíVirtuální servery
0

Dobry den,

v Open Nebula administracii sa snazim pridat vlastne ISO – Ubuntu 20.04 Live Server (900MB). Konci to ale vzdy chybou 502 Bad Gateway v POSTe na `/image`. Vyzera to na timeout 30s smerom na gateway.

Dakujem

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
183 - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,
vytvořili jsme bug report na upstream: https://github.com/OpenNebula/one/issues/4920
Chování je takové, že i přes chybu 502 by se vám mělo iso na pozadí nahrát do cca 5 minut. Jakmile vyjde záplata, budeme nebulu opatchovávat.

Role: Podpora
Vybral nejlepší odpověď
0

Rovnako to nefunguje ani s malym Debian netinstall-om. Celkovo celý experience vytvorenia ON je katastrofa… Nebyť schopný zriadiť si cloudový server za deň je celkom silná káva v dnešnej dobe. Nikdy som to doteraz nezažil u solídnych providerov. S víkendom to bude celé štvordňová záležitosť.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0

Dobrý den, mám stejný problém. Už druhý den se snažím nahrát ISO do OpenNebula. To iso má skoro 3GB, takže jedno nahrávání trvá asi hodinu a půl. A už asi počtvrté mi to při nahrání 100% hodilo nějakou chybovou hlášku a po dvou dnech stále nemám nahrané potřebné ISO. Zkoušel jsem to nahrát i přes to url nahrávání, které jsem našel ve tvaru: ftp://***.cz/FTP/ISO/***.iso a to také nešlo. Fakt síla.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0

V OpenNebule mi nejde nahrát ISO. Jdu do záložky STORAGE – IMAGES – kliknu na vytvořit ISO a máte tam dvě možnosti. Buď nahrát ISO přes odkaz a nebo normálně z počítače. Ani jedna možnost mi nefunguje.

Když zadám odkaz ftp://***.cz/FTP/ISO/***.iso
tak se to chvíli načítá a pak to napíše:
It appears there was a server exception. Please check server’s log.

A když zkusím možnost nahrát ISO z PC…a vyberu ISO v mém PC, tak se to asi hodinu a půl nahrává a když se nahraje 100%, tak to hodí taky chybu: It
appears there was a server exception. Please check server’s log.

Z asi 5 pokusů uploadu souboru z PC se mi dvakrát stalo, že se to nahrálo na pozadí po pár minutách, jak vy píšete, ale pokaždé se statusem Error.  Ve zbylých případech se to nenahrálo vůbec!

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0

Ja môžem potvrdiť, že CDROM image mi už funguje. Nahrá sa po nejakom čase. Predtým sa vôbec neobjavilo alebo bolo v LOCKED stave, ale teraz už fungujú aj keď to naďalej hodí 502.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno

Categories