Upravení webové stráky

Vyřešeno1.08K zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den, když změním v CSS styl stránky, velikost fotek, písmen, okraje, přehraji na stránce „index.html“ a vše ostatní, styl webové stránky se nezmění, nevím si rady. Dočetl jsem se o vypnutí  cachováním na proxy a dokážete mi to vypnout,  nenašel jsem kde se to dá vypnout proto se obracím na podporu. Předem děkuji za odpověď jestli se povedlo.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Nemáte web propojen ještě s jiným zdrojem stylování? Například na jiný soubor .css, popřípadě není nějaké další stylování přímo v index.html?

Zkuste přejmenovat adresář  www/domains/preprava-osob-vh.cz na zaloha-preprava-osob-vh.cz (nebo cokoliv jiného). Dále vytvořte nový adresář www/domains/preprava-osob-vh.cz, kde vytvořte soubor index.html s následujícím:

<body>
<div id="test"><h1>Test webu</h1><p>Toto je zkušební stránka. Pokud je pozadí zelené, mělo by být všechno v pořádku.</p></div>
</body>
<style>
body {width: 100%; padding: 0px; margin: 0px; background: green; font-family: arial;}
#test {margin-right: auto; margin-left: auto; width: 300px;}
h1 {font-size: 20px;}
</style>

Pokud se Vám změna projeví ihned, je chyba v některém z Vašich souborů. Pokud se Vám bude stále zobrazovat Vaše stránka, je chyba někde u Wedosu.

Až postup vyzkoušíte, vraťe všechno zpět do původního stavu – tj. adresář www/domains/preprava-osob-vh.cz smažte a adresář www/domains/zaloha-preprava-osob-vh.cz přejmenujte na preprava-osob-vh.cz

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
Vybral nejlepší odpověď
Prohlížíte 1 ze 14 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.