Úvodní stránka wedos

Vyřešeno220 zhlédnutíDNS
0

Dobrý den,

potřeboval bych objasnit nastavení DNS a nameserverů. Založil jsem si hosting u jiné stránky a doménu jsem si koupil u Vás.

Na stránce hostingu vysvětlují, že musím mít v nameserverech (DNS serverech?) následující adresy:

  • ns1.freehosting.com
  • ns2.freehosting.com

Tyto adresy jsem přidal, ale kdykoliv otevřu www.ppbor.cz, objeví se mi Vaše úvodní stránka namísto stránky co mám na hostingu.

Pochopil jsem, že u českých hostingu je to jednoduché přes NSSET, ovšem můj hosting nic takového nemá.

Předem mnohokrát děkuji za objasnění,

Černý.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 14. 3. 2024
1

Dobrý den, na Freehostingu také jednu doménu mám, tak posílám nastavení, jak to u Wedosu udělat. Po přihlášení do zákaznické administrace klikněte nahoře na DNS. Ze seznamu vyberete vaší doménu a klikněte na ni. Otevře se vám stránka s informacemi o DNS. V levém menu najděte odkaz „Změna DNS serverů“ a klikněte na něj. Otevře se vám následující stránka. Dole kliknete, že chcete Nastavit vlastní DNS servery a vložíte tam jen ty dva, co jste sem napsal. Tak jako to je na tom screenshotu níže. Pak jen klikněte na tlačítko Odeslat a počkejte, než se změny projeví.

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 14. 3. 2024
1
96.04K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

vyberte si DNS servery od jednoho poskytovatele a uveďte ty. Všechny ostatní smažte.

Role: Podpora Web: https://kb.wedos.com Vizitka: WEDOS Specialista na Znalostní bázi
MB313456 Odpověděl na otázku 29. 2. 2024