Vladimur@auta-bqgry.eu

Vyřešeno811 zhlédnutíWEDOS OnLine / EWM
0

Dobrý den, nejde se mi přihlásit na email přes wedos webmail. Hlásí mi to špatné heslo nebo jméno. Dnes jsem heslo měnil a uložil jsem si ho takže nevím kde by mohl být problém

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 31. 3. 2022
0

Dobrý den, předpokládám, že jde o doménu auta-bagry.eu. Doporučuji si pročíst tento článek, najdete tam všechny informace o tom, jak vytvořit schránku nebo změnit heslo. Pravděpodobně jste uložil jiné heslo než to, jaké tam teď je, případně se Vám na stránce stále nabízí staré heslo.

Pokud se chcete na uložené heslo podívat, zde najdete návody pro Chrome, Firefox, pokud využíváte jiný prohlížeč, zkuste se podívat na internet – jméno prohlížeče zobrazit uložená hesla, případně sem napište, jaký prohlížeč využíváte a někdo Vám sem napíše bližší informace.

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 31. 3. 2022