VPS včetně konfigurace

Vyřešeno631 zhlédnutíVirtuální servery
0

Dobrý den,

lze si po zakoupení VPN ON u vás objednat i instalaci a konfiguraci virtuálky, tak jak mi to teď běží na sdíleném hostingu? Pokud by to nebylo možné, lze aspon říci, kdy bude služba WDS spuštěná? Díky moc.

Hezký den,

Petr Bobek

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den,

pokud máte sdílený webhosting a chcete přejít na VPS, opravdu bych začal Debian ISP. Systém je to stabilní a ISPconfig je prověřená aplikace, která Vám udělá „soukromý webhosting“.

Pokud si ani s tou nebudete vědět rady, je asi bohužel prozatím nutné sehnat externí IT pomoc aspoň na toto. Kdybyste byl v koncích, můžete se ozvat na kontakt v podpisu.

Role: Zákazník+ Web: https://c-net.cz Vizitka: Nepomohla Vám odpověď, nebo potřebujete i tak poradit/pomoct? Jsem student na VUT a občas podnikám v IT. Ozvěte se mi na kontakt@c-net.cz a vždy se nějak domluvíme. Jinak se rád věnuji sítím, zvukařině nebo čemukoliv spojenému s technikou. :)
Vybral nejlepší odpověď
0
RM130195 40.86K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

konfiguraci serverů neposkytujeme.

Jistým kompromisem může být balíček Debian ISP, kde je vše předinstalované, stále byste ale měl správu serveru ovládat pro další nastavení nebo případné potíže.

WDS je aktuálně ve fázi testování. Přesné datum spuštění neznáme.

Role: Podpora Web: https://wedos.cz Vizitka: Produktový manažer (WEDOS WebSite, WEDOS OnLine).
Odpověděl na otázku