Výběr hostingu pro react a strapi aplikaci

Vyřešeno824 zhlédnutíWebhostinghosting react výběr
0

Dobrý den,

upřímně jsem jenom nadšenec a stále se snažím prozkoumávat nové a nové věci. Každopádně jsem si udělal jednu webovou stránku v Reactu, kde používám headless CMS Strapi pro API requesty. No a tady je moje otázka. Který hosting by byl nejlepší právě pro danou React stránku a Strapi API, popřípadě, který hosting by byl nejjednodušší pro webovou stránku v Reactu? Strapi API je v node.js.

Děkuji,

OL

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 11. 7. 2023
0
90.17K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

V dokumentaci Reactu jsem našel

You need to install Node.js for local development. You can also choose to use Node.js in production, but you don’t have to. Many React frameworks support export to a static HTML/CSS/JS folder.

Dokud tedy budete s Node.js vyvíjet mimo webhosting a aplikaci nahrajete exportovanou do statického HTML/CSS/JS, měla by na webhostingu běžet.

Provoz VPS zahrnuje správu operačního systému (zpravidla Linux). Systémy dodávané z naší strany s VPS ON už mají nakonfigurovanou síť, ale ostatní běžné nastavení (uživatelé mimo root, SSH, Firewall, software potřebný pro provoz webu) jsou zcela v režii uživatele.

Jak webhosting, tak VPS poskytujeme se 7-denní zkušební dobou – pokud službu do té doby vypovíte, můžete si nechat vrátit peníze. Pokud zjistíte, že Vám služba nevyhovuje později, nabízíme možnost převést využité prostředky na jinou hostingovou službu.

Role: Podpora Web: https://kb.wedos.com Vizitka: WEDOS Specialista na Znalostní bázi
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 11. 7. 2023
Prohlížíte 1 ze 4 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.