Výpis placených domén, export

Vyřešeno177 zhlédnutíDomény
0

Dobrý den,

rád bych zkontroloval, že jsme v minulosti nezapomněl fakturovat některou doménu, kterou jsem přes vás zakoupil. Nyní ale mohu zobrazit jen domény, které mám pod svým účtem a na dříve placené se mohu podívat jen ve vyúčtování. Někteří klienti si doménu převedli k sobě, ale platím jí nadále. Nebo již neplatím, ale nedostanu se k historickým datům.

Rád bych nějaký kompletní historický výpis domén, které jsem kdy hradil. Je něco takového možné?  Případně kde toto najdu?

Předem děkuji za informaci.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 20. 9. 2023
0
99.70K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 2 Comments

Dobrý den,

zkuste začít v přehledech objednávek a účetních dokladů, kam se dostanete podle tohoto návodu. Tam najdete vše, co se týká objednávek služeb ve Vašem účtu.

Co se služeb přesunutých jinam týče, tam se obávám, že Vám žádný jednoduchý výpis obstarat nedokážu. Jako odběratel služeb může být vedený kdokoliv, ať už zákaznický účet má, nebo ne. Pokud máte Vy seznam nějakých domén, u kterých potřebujete ověřit, zda byly uhrazeny, nebo ne, můžeme Vám takové prověření provést (pokud jsou takových domén desítky nebo více, může jít o placený úkon). Sami si ale takový seznam zřídit nedokážeme.

Role: Podpora Web: https://kb.wedos.com Vizitka: WEDOS Specialista na Znalostní bázi
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 20. 9. 2023