Vypnutí TLS 1.0 a TLS 1.1 na webhostingu

Vyřešeno1.21K zhlédnutíWebhosting
2

Dobrý den,
na webhostingu používám HTTPS s certifikátem Let’s Encrypt. Vypadá to, že výchozí nastavení webhostingu je takové, že podporuje protokoly TLS 1.0, TLS 1.1 a TLS 1.2. Vzhledem k tomu, že TLS 1.0 a TLS 1.1 končí podpora v prohlížečích a pomalu přestávají být považovány za bezpečné, chtěl bych použití těchto dvou protokolů na svém webhostingu zakázat.

Pokud jsem nikde v administraci nepřehlédl žadné nastavení, v rámci služby webhosting nemáme přístup ke konfiguraci Apache a jediný způsob, jak se dá něco takového možná ovlivnit, je pomocí .htaccess.

Nevíte někdo prosím, zda (a případně jak) se dá zakázat použití TLS 1.0 a TLS 1.1 na webhostingu? Narazil jsem na tento článek, ale nenašel jsem žádnou funkční konfiguraci, která by u Wedosu fungovala. https://www.askapache.com/htaccess/apache-ssl-in-htaccess-examples/#SSLOptions_Directive

Předem díky za rady, případně nápady.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
publikoval nový komentář

Taky by mě zajímala možnost vypnutí TLS 1.0 a 1.1

0

Ideálně aby bylo možné aktivovat v admin rozhraní pro určitou doménu. Hromadný zákaz je takový těžkopádný 🙂

Role: Zákazník
publikoval nový komentář

Taky by mě zajímala možnost vypnutí TLS 1.0 a 1.1

Dobrý den,

v současné době jsou na webhostingu povolené:
TLS 1.2
TLS 1.3

Super. Děkuji za bleskovou odpověď. Přepla jsem jeden svůj web http://www.drezden.info na DNS cloudflare.com a tak jsem to musela vypnout přímo tam. Bohužel se mi i po vypnutí v prohlížeči stále zobrazuje žlutý trojúhelník s vykřičníkem a nevím proč. Možná, kvůli obrázkům, které tam jdou z jiné domény.

Prohlížíte 1 ze 5 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie