Výrazné snížení rychlosti webu po přesunu na hosting

Vyřešeno1.73K zhlédnutíWebhostingrychlost odozvy rychlost webu webhosting
0

Dobrý den,

po přesunu (migraci) webu na doménu 2pgastro.cz se výrazně zpomalila rychlost webu a celkového načítání. Web byl přesunutý z domény http://gastro-remake.fandablazek.com a jedná se o totožný klon 1:1, bez žádných dalších úprav. Na původní doméně je web pěkně rychlý a v testu Page Speed Insights má skóre 95 / 100. Při porovnání výsledků tohoto testu na obou doménách je zřejmé, že jediný rozdíl je v rychlosti odpovědi serveru. Na doméně 2pgastro.cz je načítání díky tomu delší někdy i o několik vteřin, viz přiložené screenshoty.

Zakoupené tarify jsou stejné v obou případech (webhosting NoLimit). Je možné, že se chyba stala například při migraci, ale máme u Vás zaregistrováno poměrně hodně webů a stejný postup migrace využíváme i jinde a nikdy to nebyl problém. Předem děkuji za informace a případné rady, jak tento problém vyřešit.

S pozdravem

František Blažek

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 28. 4. 2021
0

Dobrý den,

výsledky v testech už vycházejí většinou (ne vždy) dobře, avšak v některých prohlížečích je čas načítání stále prostě velmi velmi vysoký a nemohu se zbavit dojmu, že konkrétní server, na kterém je web uložený je výrazně pomalejší. Na předchozím serveru ani nebyl plugin na cache a vše běželo hezky už v základu. Můj klient má ten stejný pocit s rychlostí a jednoduše si to nedovedu jinak vysvětlit. Přikládám screenshot z prohlížeče safari, kde jde vidět, že načtení stránky trvalo přes 15 vteřin.

Děkuji.

Role: Zákazník
MV270050 Změnil status na publikováno 11. 3. 2021
Prohlížíte 1 ze 8 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.