Vytvoření subdomény

Vyřešeno132 zhlédnutíDomény
0

Dobrý den,

rád bych se prosím Vás zeptal, jak postupovat když potřebuji vytvořit subdoménu, na kterou bych následně odkázal stránku vytvořenou pomocí konverzky.cz.

Dle Vašeho návodu (bhosting/webhosting-subdomeny/) jsem si vytvořil v FTP v subdoménách novou složku, ale nevím, co přesně do této složky nahrát, aby byla funkční. Pouze poté potřebuji vzít vytvořenou subdoménu odkaz.cestabyznysem.cz a implementovat ji do konverzek, která bude vytvořené stránky automaticky přesměrovávat na moji vytvořenou subdoménu.

Předem mockrát děkuji za odpověď a přeji krásný zbytek dne.

S pozdravem

David D

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď

Dobrý den,
tedy nepotřebujete na subdoméně vytvářet nový obsah, ale pouze ji na nějaký již hotový obsah přesměrovat? Jak by to mělo fungovat konkrétně?

Přesně tak, když se pokouším stránku nalézt, získávám odpověď: Forbiden You don’t have permission to access /subdom/odkaz/ on this server.

Kontroloval jsem již základní nasatvení FTP, zkoušel jsem opravovat práva souborů nebo obnovovat htaccess, ale bez výsledků.

Jediné co potřebuji, aby ten link byl funkční, klidně prázný, a já ho mohl navázat v konverzkách, odkud se mi bude přesměrovávat tamní obsah.

Budu rád za každou pomoc!
Děkuji

S pozdravem
David D.

Pokud máte zachován náš výchozí .htaccess. pak by směrování do složky mělo v pořádku fungovat.
Do /www/subdom/odkaz pak musíte umístit soubor index.html či index.php (klidně prázdný), aby se nezobrazovala chyba 403, ale byl načten obsah indexového souboru složky webu.

Ano, vše už je v pořádku, děkuji mockrát!

0
JŠ255861 35.88K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Vlákno nyní uzavírám z důvodu neaktivity. V případě potřeby založte nový dotaz nebo nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře.

Role: Podpora Vizitka: Roses are Red, Violets are Blue Unexpected '{' on line 32.
Vybral nejlepší odpověď
Prohlížíte 1 ze 1 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.