Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect

Vyřešeno153 zhlédnutíWebSite
0

Zdravím. Webová stránka ve WordPressu začala po aktualizaci pluginu Event Calendar PRO psát u modulu kalendáře akcí toto:

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/src/views/custom-tables-v1/components/icons/series.php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/303999/virtual) in /data/web/virtuals/303999/virtual/www/domains/kpsmichov.cz/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Template.php on line 636

Dokážete mi s tím nějak poradit? Zkoušel jsem vypínat i zapínat různé pluginy, měnit téma webu i nastavovat PHP na 8.1, v PHPmyadmin zkontrolovat řádek upload_path, který je ovšem prázdný.
Děkuji.
TOM

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 23. 1. 2023

Dobrý den,
Zřiďte prosím dočasný FTP přístup pro podporu podle návodu https://kb.wedos.com/cs/webhosting/ftp/webhosting-zrizeni-docasneho-pristupu-pro-podporu/ a dejte vědět. Podíváme se na to.

Děkuji za odpověď. Vytvořil jsem dočasný FTP přístup. TOM

0
MB313456 35.29K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Zkusil jsem Váš problém hledat ve zanlostní bázi Event Calendar PRO, ale bohužel bez úspěchu., Zkuste prosím oslovit jejich podporu, jakým způsobem můžete řešit chybu open_basedir restriction in effect. Z naší strany bohužel toto omezení z bezpečnostních důvodů odebrat nelze.

Role: Podpora
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 23. 1. 2023
Prohlížíte 1 ze 4 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.