web bowling-bmas.cz/bowling-nahradnidily.cz přestal fungovat

Vyřešeno426 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den, po přesunu webů http://www.bowling-bmas.cz / http://www.bowling-nahradnidily.cz na Váš webhosting a nastavení vše fungovalo (cca 24.2.2020). Nyní se nám klienti ozvali, že vůbec nefungují veškeré odkazy z měnu (z naší strany nebylo od převodu a rozchození na webech nic měněno. Pravděpodobně u Vás muselo dojít k nějaké změně u nastavení přesměrování. Poprosím podívejet se na to a opravte to tak, aby weby fungovaly.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobry den,

chybu hledejte spise u sebe, nikoliv u Wedosu.

Nejlepsi by bylo kontaktovat programatora, ktery tyto prezentace vyrabel, pripadne toho, kdo je prevadel. Ani jeden z odkazu v menu neni funkcni

Role: Zákazník+ Web: https://www.techniciostrava.cz Vizitka: Jsi-li programátor, prohraješ s počítačem, výrobcem HW a uživatelem. Jsi-li tester, prohraješ se všemi.. Programováním i testováním se to snažím vyvrátit :-)
Vybral nejlepší odpověď
0
JŠ255861 30.42K - WEDOS Internet, a.s. 3 Comments

Dobrý den,

web je tvořený pomocí nějakého CMS nebo se jedná o vlastní kód? V jakém adresáři web máte?

Role: Podpora Vizitka: Roses are Red, Violets are Blue Unexpected '{' on line 32.
publikoval nový komentář

Dobrý den, to se neumíte podívat? Je to kód nějakého programátora a oba jsou v subdirs kde mají být. Jde o to, že to cca týden fungovalo, nic s eneměnilo a najednou to nefunguje (zjevně tam něco neesedí v htaccessu)

Náš výchozí .htaccess je uvedený zde, ověřte, že je v souboru /www/.htaccess
https://kb.wedos.com/cs/webhosting/webhosting-samostatne-weby-pro-aliasy/

Pokud nesedí .htaccess příkazy u vašeho webu, potřebujete je získat od „nějakého programátora“. Případně můžeme nabídnout obnovu ze záloh.

Dobrý den, zákaznická podpora nemá přístupy do dat zákazníků. V rámci serveru nedošlo ke změnám. Prověřte si prosím své soubory (především .htaccess)

0

Nevím, jestli jste úplně při smyslech. Píšu, že to týden fungovalo a aniž by kdokoliv udělal nějaké změny to přestalo fungovat.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0
JŠ255861 30.42K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

to samozřejmě neznamená že je automaticky problém na hostingu. Aktivujte nám dočasný přístup na FTP, kolegové z CMS prověří odkazované adresy.

Aktivujte zde –

https://client.wedos.com/webhosting/ftp-internal.html?web_id=239864

Role: Podpora Vizitka: Roses are Red, Violets are Blue Unexpected '{' on line 32.
Odpověděl na otázku
0

Dobrý den, FTP povoleno. Nicméně pokud vše fungovalo, nemůžu opakovaně zvát programátora. Je nutné z vaši strany zjistit co se stalo. Děkuji předem.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0
RM130195 39.44K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Obvykle je tento problém způsoben absencí očekávaných .htaccess pravidel. Naše výchozí .htaccess pravidla máte, tedy směrování do adresářů /www/domains probíhá v pořádku.

Dále máte nějaký .htaccess přímo u webu, ale neposoudím, zda jsou pravidla správně. Pokud jde o nějaký obecně používaný CMS, můžete si zjistit výchozí .htaccess pravidla, nebo požádejte tvůrce webu o jejich sdělení. My si je nemůžeme vymyslet.

Role: Podpora Web: https://wedos.cz Vizitka: Produktový manažer (WEDOS WebSite, WEDOS OnLine).
Odpověděl na otázku

Kategorie