WEB – v rootu rozpadlý web / podsložka funkční web

409 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

možná nám někdo pomůže s problémem. Nic mě opravdu již nenapadá.

a/ v rootu web stránky je nyní původní jednoduchý web, který funguje.

b/ vytvořen nový web : v testu ve složce v rootu nefunguje kompletně nový web – rozpadá se navigace a kompletní rozložení web stránky ( menu špatně, obrázky a texty posunuty, pozadí má černou barvu ), ale při přesunutí  v rootu/new-design , tedy v rootu s podsložkou nový web kompletně funguje. // www.ellenox.cz/new-design

c/ na jiných testovacích hostingech u WEDOS vše funguje i v rootu. ( pouze u této domény v rootu nefunguje nový web) ( doplňuji, že webhosting má nasměrovaný dvě doménová jména,  tedy dva hlavní soubory  www/domains/doména-ellenox.cz a doména-pinckemposvete.cz // že by tyto dvě domény směrující na jeden hosting se ovlivňovaly ?  To vylučuje test na jiném hostingu v rootu, kde nová web prezentace funguje. Třeba se s tím někdo setkal a řešil podobný problém.

Porovnání testu : info.php a nastavení = parametry OK. u rootu a root/podsložka a jiný webhosting. ( verze PHP atd. bez rozdílu).

Děkujeme za případné názory a pomoc.

Role: Zákazník
TP325954 Odpověděl na otázku 27. 6. 2022
0
36.73K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

Máte na FTP správně adresářovou strukturu https://kb.wedos.com/cs/webhosting/zakladni-informace-webhosting/adresarova-struktura-webhostingu/ ?

Máte ve složce /www náš výchozí soubor .htaccess https://kb.wedos.com/cs/webhosting/htaccess/htaccess-na-webhostingu/ ?

Role: Podpora
TJ285257 Odpověděl na otázku 23. 6. 2022