Web vložený do www složky nejde zobrazit

Vyřešeno730 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

vložila jsem zazipovaný www soubor s webem přes Webftp do složky www a smazala jsem původní index.html (včera večer), ale web po rozkliknutí v anonymním okně nelze stále zobrazit. Zobrazí se pouze <title> zapsaný v html souboru („Joyful AcroYoga – AcroYoga a párová akrobacie v Brně“), ale jeho další obsah se na stránku nepromítne.

Zkoušela jsem, jestli to nemůže být tím, že zip soubor „www“ má v sobě ještě další složku „www“ a až v ní je obsah webu, takže jsem do Webftp do složky www umístila přímo obsah mého www adresáře. Toto řešení ale také nezafungovalo.

Kde je prosím problém?

Doménu jsem původně propojovala s wordpressem, nyní tam ale vkládám ručně nakóděnou stránku.

www.joyfulacroyoga.cz

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 29. 3. 2022
0

Dobrý den, dnes mám podobný problém – do www adresáře jsem nahrála html a css soubory, kde bylo špatně s velkým písmenem „Images“ – opravila jsem všude na malé (v souboru v PC), soubor na FTP jsem smazala a nahrála tam nový opravený. Na webu se při otevření developer tools stále zobrazuje verze s velkým „I“, ale když si dané soubory otevřu v FTP, vidím tam „i“ malé. Je to už cca 2 hodiny, co jsem změnu provedla a výsledek se stále neprojevil.

Mám ještě počkat nebo se jedná o chybu? Jiné změny byly vidět prakticky hned.

Role: Zákazník
MB313456 Změnil status na publikováno 29. 3. 2022
Prohlížíte 1 ze 6 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.